Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Szeretnék valamilyen jó férfi...

Szeretnék valamilyen jó férfi síkabátot és nadrágot venni, illetve ezekhez kiegészítőket (zokni, cipő, kesztyű, sapka, stb)?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék venni, ami nemcsak síeléshez, hanem akár utcai viseletnek, vagy dolgozni is megfelelő viselet. Persze legyen minél jobban vízálló/hóálló, ha elesek, akkor ne menjen be a csukómnál, vagy a bokámnál a hó a ruha alá. Milyen zoknit érdemes felvenni ilyen cucchoz, vannak olyan zoknik, amik nem áznak át, és mégis szellőznek, melegen tartják a lábat? Cipőben, kesztyűben, sapkában mit tudtok javasolni?

Lehetőleg 50ezerbe férjen bele a minden együtt.


2010. febr. 5. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:

egy korrekt sícucc tokkal vonóval 100ezer.

Az a baj, hogy minnél drágábbat veszel annál inkább sajnálod majd felvenni az utcára

Nekem dare2be szerelésem van, zuhanyozhatni is beállhatnék alá. Cserébe csak speckó mosóporral lehet mosni.

2010. febr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem northland gatyám van, drága volt:D de ha nem síelek, és ha csak rajtam van akk megsülök, mit értesz utcai viseletnek?hótolás vagy munka?mert dolgozni ... megsülsz
2010. ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
"Szeretnék valamilyen jó férfi síkabátot és nadrágot venni, illetve ezekhez kiegészítőket (zokni, cipő, kesztyű, sapka, stb)?" Ne tőlem kérdezd, hogy szeretnél-e.
2010. jún. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!