Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Mi a különbség a műkorcsolya,...

Mi a különbség a műkorcsolya, jégtánc meg ezek között? 12 évesen késő elkezdeni?

Figyelt kérdés
alapszinten tudok korcsolyázni és nagyon szeretnék valami ilyesmi sportot csinálni

2015. okt. 12. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Tanítok egy rohadt nagy bölcsességet: az életben soha nincs semmihez késő.


Főleg nem 12 évesen..... ha 30 idősebb vagy talán hátrány lenne, így viszont annyit nem értek csak hogy mi tart vissza? Ha szeretnéd próbáld ki, én pár éve (akkor 18 évesen) ki akartam próbálni egy új sportot, azóta ez a hobbim, ez a munkám, és ez az "szerelmem" is. Tehát hajrá. No Pain No Gain!

2015. okt. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Műkorcsolyában ugrásokon van a hangsúly, illetve a forgásokon. Jégtáncban a lépéseken illetve ott táncolnak a jégen.

Neked talán a szinkronkorcsolyát ajánlanám. A jégtánc macerás, mert kell hozzá pár, és nagyon nagyon kevés fiú van.

A műkorcsolya is jó válsztás lehet, de ott márcsak hobby szintű edzésekre fognak felvenni. De ha az érdekel, természetesen nem késő.

2015. okt. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én 11 évesen kezdtem el műkorcsolyázni. Hobbi szintű (rekreációs) versenyeken részt tudsz majd venni. Én egy évet koriztam az első versenyem előtt. Most 13 éves vagyok (két és fél éve korizok) és ősszel megyek az 5. versenyre. Sok múlik azon, hogy melyik klubba mész és milyen az edző.
2015. okt. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!