Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Szemüvegesek ti hogy síeltek?

Szemüvegesek ti hogy síeltek?

Figyelt kérdés
Retro szemüvegem van igy erre nem lehet rátenni a síszemüveget. Kontaklencsét szerintem nem lehet még. Vagy már igen? 13\L

2015. dec. 11. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:

1) kontaktlencse

2) veszünk olyan szemüveget is, amivel nem a főhypsterségünket akarjuk mutatni a pályán, cserébe befér egy OTG síszemüveg alá

2015. dec. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem azért lett ilyen szemüvegem mert olyan húdenagy hypszter vagyok. Azert mert a másiknak kicsi volt a lencséje.
2015. dec. 11. 20:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Nézd, nagyon nem fogod megúszni, hogy valamit vegyél, legyen szó diptriás betéttel ellátott síszemüvegről, másik keretről (akár a mostani mellé tartaléknak) vagy kontaktlencséről.


Beszélj a szüleiddel és a szemészeddel, hogy mit ajánl, mire van $.

2015. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen ebben én is biztos voltam h kell vmit vennem. Igazából dioptriás síszemuveg még felesleges mert folyton nől még a szemem. Abban nem vagyok biztos, hogy lehet nekem már kontaklencsém.
2015. dec. 11. 21:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem alkalmilag sportoláshoz már lehet ilyen korban kontaktlencséd. Menjetek el a szüleiddel szemészhez.
2015. dec. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
si/sport szemcsi dioptriás lencsével/betéttel.
2015. dec. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha állandóra nem is kapsz, 10-12 pár napi kontaktlencsét egy évben szerintem megfelelő illesztés után minden további nélkül elhordhatsz.

Menjetek el egy optikába, és elmondják a lehetőségeket. De én a napit ajánlanám. Nem kell vele tökölni, mosogatni, tárolóba rakni, csak kiveszed és eldobod a nap végén.

2015. dec. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sieléshez,meg úgy álltalában sportoláshoz nem hordok szemcsit.(sport szemcsit igen,hogy védjem)
2015. dec. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!