Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Érdemes lenne belekezdeni 15...

Érdemes lenne belekezdeni 15 évesen?

Figyelt kérdés
Óvodás korom óta korcsolyázom, de nem verseny szinten, csak hobbiból el-el körözgetek a jégen, de mégsem az elesős típus vagyok. Jelenleg versenyszerűen sportolok, de sajnos ezt a sportot télen nem mindig tudom űzni és kerestem másféléket, hogy legyen valami, amit csináljak, mert egy idő után besokallok. Régebben (9 éves koromig) balettoztam, de amióta abbahagytam nagyon feszesek lettek az izmaim. Így lenne értelme hobbi szinten, vagy versenyszinten (nem OB-ra meg ilyesmikre gondolok) elkezdenem műkorcsolyázni? Esetleg Újpesten valaki tud edzőt? :)

2017. febr. 27. 16:07
 1/6 Dorrothy válasza:
Ez csak rajtad áll!!! Ha szeretnéd, akkor persze...!!
2017. febr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Profi szintet (ob) már nem fogod elérni ennyi idősen. Ismertem több olyan embert, aki más jeges sportról próbált meg műkorcsolyára/jégtáncra váltani 13-14 éves kor környékén, és még nekik is inkább kínszenvedés volt, mint sikerélmény.


Viszont amatőr szinten hajrá! Akár 30 évesen is el lehet valamit kezdeni, ha csak az élvezetért csinálod, mert neked jó!

2017. febr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Írtam is, hogy OB szinten nem.. mert már megvan az a sport, amivel országosokon indulok és a kettő egyszerre nehéz lenne... :D Köszi a válaszokat! Esetleg Pesten vagy Pest vonzáskörében nem tudtok olyasmi helyeket, ahol lenne edzés, vagy hasonló?
2017. febr. 27. 20:20
 4/6 anonim ***** válasza:
A moksz.hu oldalon fent vannak a műkorcsolya klubbok.
2017. febr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pesterzsébeti jégcsarnok, újpesti Ice Center, és Megyeri úti jégcsarnok, de télen ezen felül rengeteg helyen van még edzés, a műjégtől a széna térig, és a legtöbb ilyen helyen lehet találni oktatót is
2017. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. febr. 28. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!