Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor érdemes belekezdeni az...

Mikor érdemes belekezdeni az első kúrába?

Figyelt kérdés
ha a jövőben versenyezni szeretnék, mikor kezdjem az első kúrám? mennyi idő naturál vagy milyen forma után érdemes?

2015. szept. 14. 17:28
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
( nyilván valami alap kezdő kúrára gondolok, lassú észteres tesztó, heti párszár mg, mondjuk 500. 10-12 hétig. )
2015. szept. 14. 17:30
 2/24 anonim ***** válasza:

[link]


Amint arra vágysz, mint a panasz írója.

2015. szept. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
te elolvastad ezt egyáltalán? kamut kapott, meg rosszúl is használta. minek linkelsz hülyeséget?
2015. szept. 14. 17:59
 4/24 anonim ***** válasza:

Mondjuk akkor, ha már természetes módon nem tudsz nőni.

Egyébként elég nagy az esélye, hogy kamut veszel..

2015. szept. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
nem a konditermes józsitól venném hanem testépitő havertól akit régóta ismerek és ő is ugyan attól veszi évek óta. eddig nem volt gond se gyulladás se láz se semmi. kb mennyi a természetes genetikai határ? képet töltene fel valaki? - tudom hogy emberre válogatja, azért irtam hogy "kb"
2015. szept. 14. 18:17
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Értelme nincs ilyeneket beszedni, mert csak az életed rövidíted vele. Semmi pozitívumot nem hoznak ezek az anyagok, az izom is el fog menni amint leállsz vele.
2015. szept. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, olvastam. És igen, jól mondod EDDIG nem volt vele gond. És ha lesz, hova mész a sorvad heréiddel? A fogyasztóvédelemhez? Persze biztos ritka az ilyen, de ha épp te jársz így, akkor nem fog vigasztalni, hogy egy csomó mindenki másnak meg mindig jó volt a cucc, így jártál.
2015. szept. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%

Még jó, hogy abban a cikkben azt írja, hogy tesztoszteron alapú cuccot kapott, amiről nem tudott. Csakhogy aki tesztoszteront szúr, az kizárt, hogy ne vegye észre, hiszen egész nap kanos tőle az ember :D


Kérdésre: én azt mondom, csak abban az esetben kezdj bele, ha úgy látod, hogy megvannak a genetikai adottságaid, hiszen ha rossz genetikával neki állsz versenyezni, akkor jó eredményt nem érsz el, és az utolsó filléred is rá fog menni.

2015. szept. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha versenyezni akarsz, akkor meg irány egy szakember.
2015. szept. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
utolsó előtti: / vagy bárki / ha privátban küldök képet segitenétek? hogy megérné-e vagy hogy van-e esélyem?
2015. szept. 14. 20:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!