Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Van, aki hallott már a Suli...

Van, aki hallott már a Suli Síről? Milyenek a tapasztalataitok? Megbízható, vagy kamu?

Figyelt kérdés
A barátaimmal szeretnénk szervezett sítúrára menni, és megtaláltam ezt az oldalt, de nem tudom mennyire megbízható. Ha valakinek lenne személyes tapasztalata és megosztaná azt nagyon megköszönném!

#túra #megbízható #síelés #sulisí #szervezett túra
2018. szept. 25. 14:11
 1/1 anonim válasza:
Rohadt jóóóó!! Mindenképpen velük menj! Kétszer is voltam velük. Imádtam, teljesen megbízhatók. Minden jól volt szervezve csak annyi h eléggé magadra vagy hagyva szóval neked kell őket keresni. Amit meg is értek ennyi embernél nem fognak utánad futkozni meg a szobákat mutogatni az is kb 2 óra volt mire meg találtuk xddd de utólag csak nevetni lehet rajta mi is baráti társasággal voltunk. Grill party is volt finom csirkét is lehetett enni meg pezsgőztünk is, freeride és még egy másik síterepre is el lehetett menni a hét közepén (felár ami érthető). Best szervezés eeeeever!! <3
2018. okt. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!