Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tari Ádám kamu naturál?

Tari Ádám kamu naturál?

Figyelt kérdés
2018. júl. 4. 19:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Én egyetlen egy valódi 100%- os naturált ismerek aki Békésen lakik. Na neki világi teste van és csak és kizárólag naturál. 😘
2018. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%

1#, ha ennyire tetszik, kár volt kéretni magad. 😘

Kérdező, nem hiszem, hogy naturál.

2018. júl. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
39%
Nem. Elérhető nagyon jó genetikával.
2018. júl. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Megnéztem pár képet róla, hozható naturálba az a szint. Mondjuk extra szálkás volt 1-1 képen, de ez még elérhető kemény diétával (és azokon a képeken nem is voltak nagy karjai, stb)
2018. júl. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 BlodDrunk ***** válasza:
93%
simán lehet naturál,versenysúlya 78kg 1.8m magas,szóval még határesetnek se mondható,illetve nincsenek tipikus koxos jegyei mint a legtöbb kamu naturálnak,mint a túl kerek vállak,illetve telt izmok.
2018. júl. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%
Nem feltétlen mérvadó a testsúly/magasság. Nehány képen, túl száraz és teltek az izmai egyszerre.
2018. júl. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
Eredményei alapján szerintem valami kis cumót biztos tol. De versenyen kívül teljesen okés, hozható pár év alatt
2018. júl. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem natur.Meg ugye alapból pénzes nem kell sakkoznia hogy mit miből mikor vegyen kaját.Tuti nem dolgozik fizikai melót se.

Az INBA naturál szövetség.Azt nem tudom hogy szurópróbaszerűen ellenőriznek vagy mindenkinek kelle adnia fix dátumra mintát.Szerintem tolt már cuccot de csak időszakosan.Inkább ilyen fél naturálnak mondanám.De attól még jól néz ki.

2018. júl. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
88%
Szerintem naturál, nem egy eget rengető fizikum, semmi különleges csak szálkás, ha kb 5-10 kg-val több zsír lenne rajta, akkor észre sem vennénk az izmait. Szerintem a testsúlyával kapcsolatban is vannak ferdítések elvégre van olyan videó ahol 94kg-t mond magára ami azért furcsa mert egyrészt nem néz ki annyinak, másrész ha valóban 1,8 méter magas akkor egy jeff seid meg látszólag sokkal nagyobb izmokkal miért csak 92 kg ? Az a gyanús benne, hogy nagyon el akarja hitetni mindenkivel, hogy naturál, ezért gyanússá válik akár csak jeff seid. De amúgy lazán hozható naturálban ha jól edzel és eszel. Szerintem nem kell hozzá olyan csúcs genetika se.
2018. szept. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
89%

Azért nagyobb Jeff szerintem mert Ádám amikor 92 kg volt akkor a tömegek észnél az izom mellett volt bőven zsír is.

A Jeff meg gondolom szállásán volt 92 és az izom kisebb mint a zsír,szóval egy 90 kg S szálkás ember kisebb lesz mint egy 90 kg S zsíros izmos ember.

A Jeff az amúgy nem kokszos?

2019. jan. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!