Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Írnátok nekem tanácsokat/tippe...

Írnátok nekem tanácsokat/tippeket hogy könnyen megtanuljak jégkorizni?

Figyelt kérdés

Holnap megyünk osztállyal, nekem még soha nem volt jégkori a lábamon sima korizni tudok, de már most félek pedig még ott sem vagyok xd

Tanácsok hogy ne féljek és könnyebben menjen? (elvileg csak mi leszünk osztállyal)



2019. jan. 21. 15:06
 1/1 anonim válasza:

Nem kell félni tőle. =) Mindenki máshogyan jön bele. Pl én úgy kezdtem, hogy a palánkot fogva totyogtam, aztán a többieket kifigyelve megpróbáltam lassan, aztán egyre gyorsabban csúszni, ameddig csak lehetett. Aztán az évekkel a jégen maradtam és jelenleg műkorcsolyázom. Akármikor (akár ugrásknál) is, amikor féltem/"megijedtem" a jégtől, az eséstől, ezt mindig annyival szüntettem meg, hogy elmondtam magamnak, hogy a jég a barátom, és nem bánt engem. Nekem ez sokat segített abban, hogy ne féljek.


Jó korizást! Remélem tetszeni fog a jég =)

2019. jan. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!