Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Izom/sulynoveleshez kernek...

Izom/sulynoveleshez kernek egykis segitseget, tanacsokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szoval igy az elejen megkernek mindenkit, hogy hogyha hulyeseget irok,kerdezek ne ugasson le hanem kulturaltan javitson ki inkabb.( nem ertek a dologhoz csak annyit amennyit utana olvastam).

Nos az lenne a helyzet , hogy magas es vekony vagyok, szeretnek izmot epiteni magamra. Nem szalkas akarok lenni hanem inkabb nagyobb izmokat szeretnek. Ahogy utana olvastam valszeg hardgener vagyok hiaba eszek nem hizok. Azt tudom hogy kaloria tobbletet kell csinalnom hogy hizak. Nos a kerdeseim. Ha kajalok rendesen es lehetosegeimhez kepest minosegi kajat ihatok melle tomegnovelot? Masik kerdesem ha egyenlore nincs lehetosegem sulyzos edzest vegezni megteszi a sajatsulyosis? Fogok attol fejlodni? Es meg egy.. Ha zabalok vilagba es edzek mellete akkor milyen aranyban jon fel izom es zsir? Naes tenyleg az utcso:D Ha elkezdem sajattestsulyosal utana nehez atalni sulyzos edzesre?

Elore koszi az ertelmes valaszokat:)

( ekezetert bocsi)



2018. dec. 20. 22:48
 1/4 palilaci ***** válasza:
Amugy minek is neztel utana, ha olyan alap dolgokat kerdezel meg, amiket altalaban az elso helyen szoktak ismertetni?
2018. dec. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mit kell enni..Mennyit egyek..Milyen kategoriaba tartozok..Nem melyedtem el benne mert sok hulyeseg van a neten ami nem fedi a valosagot. Nem ertek hozza stb. Ezert kerdeztem. Koszi a valaszod.
2018. dec. 20. 23:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Hardgainerként saját testsúlyos edzés felejtős, örülhetsz ha az első évben feljön rád 3 kiló. Ha konditerembe nem tudsz járni, vegyél használt tárcsás súlyzókat meg egy padot, itt a karácsony, faterod biztosan örülne ha a fia súlyzókat kérne. Kezdőként fölösleges a tömegnövelő, nem fogja tudni beépíteni a szervezeted, inkább az étrendre koncentrálj.

Nincs olyan, hogy nehéz átállni egyik edzésről a másikra, és súlyzós edzés mellett is kell saját testsúllyal edzened, pl húzódzkodás, tolódzkodás, sarokemelés, hasizomgyakorlatok.

2018. dec. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Sajattestsulyosal is jott ram izom 3 honapig voltam egy helyen ahol sokat tesiztunk..rengeteg fekvo,illetve allokepeseg novelo gyakorlatok. Kb feljott ram 4-5 kilo izom abbol max 1-1,5 volt..de a zsir is javitott a kinezetemen. Azt viszont elfelejtettem leirni ,hogy nagyon rendszertelenul eszek, szoval nincs reggeli ebed stb akkor eszek amikor eppen megehezek.Ennek lehet koze a a dologhoz? Mert ott bevolt hatarolva a kaja akkor ettunk mikor kajak ido volt.Igaz aza plusz leis olvadt rolam kb 2-3 het alatt miutan hazajottem. Plusz a tomegnovelehoz kerdeznem meg..kaloria bevitel miatt kerdeztem,hogy ihatok e mert oke birok enni de ahhoz hogy kaloria tobbletet csinaljak rengeteget kene ennem..a tomegnovelot meg csak huzora megiszom(tudom nem kaja helyett van,hanem csak kiegeszito)
2018. dec. 21. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!