Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Nehéz megtanulni snowbordozni,...

Nehéz megtanulni snowbordozni,40 év felett érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés
Abszolút kezdő vagyok, a snowboard jobban tetszik, mint a síelés. Érdemes elkezdeni, vagy hagyjam inkább (mert nagyon megterheli a térdet, veszélyes, eséseknél sérülés, stb.) Mi a véleményetek?
2019. jan. 22. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdemes. 40 felett inkább nézz tévésorozatokat a jó meleg szobában!
2019. jan. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azért, mert te azt csinálod? Kösz nem, én inkább kimegyek korcsolyázni.

Vagy snowboardozni, ha kiderül, hogy nem csak fiataloknak való.

2019. jan. 22. 14:35
 3/5 anonim válasza:

Hagyd csak, kolompáréknál az a szokás, hogy a TV-t bámulják, nincs másra igényük :-)


Nekem ez tetszik, hogy 40 felett ilyen bevállalós valaki :-) nem is kell elásni magunkat :-)


Ha a korcsolya jól megy, akkor inkább a síelést ajánlják, ha pedig a gördeszka, szörf, wakeboard akkor pedig jöhet a snowbord.


A youtube-n van néhány oktató videó, érdemes megnézni, miből áll a technika.

A síelés elkezdéséhez nincs korhatár, csak megfelelő pálya és megfelelő oktató kell hozzá. A snowboardról nem tudok nyilatkozni, gondolom hasonlóak a feltételek, ha elég bevállalós hozzá valaki.

2019. jan. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan elkezdheted ha elszánt vagy!

Én 35 évesen kezdtem el tavalyi szezonban. Mostanra sokkal jobb szintet értem el mint 3 szezon alatt a síelésben. Szóval szerintem könyebb mint a síelés, de az is lehet hogy ember függő! Van aki 50-60 évesen kezdi el! Nem vagy öreg hozzá nyugi. Ha esetleg van ami nem tiszta írj privátot és adok tanácsot ha tudok.

2019. jan. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
52 vagyok, tavaly kezdtem. Síelni viszonylag jó szinten tudok, a snowboard nekem elég nehéz volt, sokat bénáztam de tetszett!
2019. jan. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!