Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Üdv! Hogyan lehetnék zsírosabb...

Üdv! Hogyan lehetnék zsírosabb, vastagabb? 18/F (többi lent. )

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kis tömeget felszedni mert elég "szálkás" vagyok. (pár évet küzdősportoltam , 175 centiméter vagyok és 81 kiló egy egész fain formával-fizikummal.) Elkezdtem össze vissza kajálni, de maximum csak hasmenést értem el és súlycsökkenést. Szeretnék zsírt felszedni (nem feltétlenül izmot.) Azt vettem észre hogy elég szar emésztésem van. Ezért nem zsírosodok mert hasmenéses vagyok azoktól a kajáktól? (komoly a kérdés , nem poén.) Válaszaitokat köszönöm!
2019. jan. 24. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem inkább izmot akarsz felpakolni zsír helyett? Nem akarok beleszólni, a saját döntésed. Viszont szerintem erősebb, egészségesebb, szebb és a belső egészség miatt boldogabbak sokszor az izmosabb emberek, mint azok, akiken a ,,normálisnál" több zsír van. Persze a boldogság relatív, itt magamból indultam ki. Én ha egészséges vagyok külsőleg, belsőleg, akkor boldogabb is vagyok. Na mindegy, Te döntöd el.

Ha mégis a zsír mellett döntesz, akkor egyél többször kevesebbet, lehetőleg magas szénhidrát és zsír tartalommal. Ha mellette mozogsz, sportolsz, akkor azt az elégetett energiát pótolni kell. A hasmenés miatt pedig minőségi szénhidrátokat és zsírokat próbálj meg enni inkább (például nem finomított cukrot eszel szénhidrátnak, hanem például zabpelyhet...stb). Bár ha 175 centi vagy és mellé szálkásan vagy 81 kiló, akkor nem panaszkodhatsz arra, hogy nincs rajtad izom.

2019. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak annyit tennék hozzá, hogy régen én is zsírt akartam felszedni. Én is küzdősportoltam/ok, viszont nagyon vékony voltam (akkor kb. 185 centi, 50pár kiló.). Zsír nem jött fel, így inkább izommal próbálkoztam, mert rájöttem, hogy logikusabb izmosnak, erősnek lenni, mint elhízottnak és ez miatt gyengének. Igaz írtad, hogy ,,nem feltétlen izmot", azaz gondolom nem zárod ki, de érted, hogy mit akarok mondani (legalábbis remélem).
2019. jan. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Úgy, hogy adok neked a hájamból :D
2019. jan. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!