Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek ki jobb versenyző...

Szerintetek ki jobb versenyző lett volna Ayrton Senna, mint Michael Schumacher?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 18:06
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
SCHUMACHER!!!!!!!!!
2011. okt. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést. Eleve jobb volt.


Oké, tudom, azt akartad megkérdezni hogy eredményesebb lehetett volna-e, de ezt már soha nem tudjuk meg.

2012. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Ahhoz hogy VB-t nyerj az F1-ben nem csak jó pilóta kell hogy legyél hanem a legjobb autó kell h alattad legyen vagy a legjobb autóhoz közeli. Akkor van esélyed , hiába a tehetség a mai F1-ez pontosan ez jellemzi a 2014 év egy hulladék volt Merci kettős győzelmek stb stb . Na de hasonlítsuk össze M.S-t és Sennát mind ketten példa ikonok a forma 1 ben . Tisztázzuk le , hogy mind 2-en ős tehetségesek , de hogy ki a tehetségesebb azt nehéz megmondani Senna agresszívabb rámenösebb pilóta Sumi pedig kiegyensúlyozottabb hidegvérűbb . Senna elbukta az 1989-es VB cimét az önfejüsége miatt, bár sztem Prost is ráhuzta azt a kocsit "véletlen" . Sumi tehetsége megkérdőjelezhetelen , de Senna ,se Sumi nem lenne bajnok ha nincsenek alattuk a kor legjobb autói . Senna jól fogta ki 1988-91 között a Mclaren hondát ami domináns autó volt , Sumi pedig 2000-2004 ig a Ferrarit . Illetve 94-95 ben a Beneton is elég domináns volt . Schumachernek nem volt igazi ellenfele az F1-ben talán 98-99 ben Hakkinnän ,de ezen kívül nem nagyon. Sennanak ott volt mindig Prost akivel folyamatosan háborúzott így azért nehezebb . Sumi azért sikeresebb VB címek tekintetében , mert kb 20 évig volt az f1-ben míg Senna csak 10 ílletve Sumi többszor indult az f1-ben VB cím esélyes autóval szomorú de ez van. Én Sennát mondanám tehetségesebbnek mivel akkor 1988-91 ben kéziváltóval jóval nehezebb volt vezetni egy kocsit mint 2000-2004 -ben illetve ki tudja mennyi VB-cím lett volna még Sennának ha nem hal meg 94-ben :(
2015. febr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!