Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Minden futóversenyen kap...

Minden futóversenyen kap érmet az összes futó?

Figyelt kérdés

2019. szept. 22. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Igazi versenyeken nem. Persze ott igazi versenyzők indlnak.


Ezeken a hobbi futóknak szervezett eseményeken, mert versenynek ne nevezzük már őket, ott mindenki kap. Különben nem indulnának ennyien. Így viszont az utolsó is megkapja az elismerést, tudja mutogatni az érmét a rokonságnak, pózolni facebookra, instára...

2019. szept. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindegyiken. De amúgy igen,egész sajnálatos hogy az is ugyan azt az érmet kapja aki kb. lesétálta mint aki mindenét bele adta és mondjuk az első 10 között végzett.
2019. szept. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Megnézed a versenykiírásban hogy mit tartalmaz a nevezési díj, valamint a feltételeket. Általában a szintidőn belül teljesítők kapnak emlékérmet.


Az előző hozzászólókat nem értem hogy ez miért zavarja? Menjen futni ha annyira akar egy emlékérmet.

2019. szept. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Nem zavarna ha nem hívnák versenynek. Hívják futók baráti összejövetelének, vagy mit bánom én minek.
2019. szept. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A BSI által szervezett versenyeken adnak jellemzően mindenkinek érmet. Egyszer voltam ilyenen, és nem tetszett a dolog. Ha adnak egy emléklapot, hogy teljesítetted a távot, esetleg hogy pl. 1500-ból 237-edik helyen végeztél 1:39-es idővel a félmaratoni távon, az oké. De érmet?
2019. szept. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Mindenhol adnak. Lassan a legutolsó falusi futó"versenyen" is. Mert másképp nem mennének.


Volt most augusztusban a budapest urban games citadella futás. Ott az volt a sztori, hogy az első 200 kapott érmet ha jól emlékszem. Amúgy nem volt nevezési díj se! Amikor kiderült, hogy nem jár mindenkinek az érem a facebookon elkezdek háborogni meg szépen sorban átadni, visszamondani a nevezéseket.


Szóval igen, a nagy futók 90% kb csak a vacak éremért fut (amit megvásárol gyakorlatilag arany áron) amivel aztán lehet villogni...

2019. szept. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem zavarna ha nem hívnák versenynek"

Debrecenben nagyon ügyesen NEM versenynek nevezik. Például volt egy "Tündér-futás" ahol az én autista kisfiam is szépen, szintidőn belül teljesített, és kapott is egy emlék-érmet. Jót tett neki a futás is, az érem is, minden szempontból...

2019. szept. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!