Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hungaroringi futóversenyen ha...

Hungaroringi futóversenyen ha nem érek célba?

Figyelt kérdés
Lesz a Hungaroringen futóverseny, bár igazából nem versenyzé a cél, mert nagyon kezdő futó vagyok csak, így a 4km-re neveztem be. Viszont pár ismerősöm azzal riogat, hogy ha nem futom végig, hanem megállok sétálni, akkor kizárnak. Ez igaz? Illetve ha szintidő alatt nem érek be, akkor kiírják a nevem mellé, hogy nem fejeztem be.

2018. jún. 26. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4 km neviccelj sima ügy
2018. jún. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az elején én is így álltam hozzá, aztán 1 km után kiköptem a tüdőmet. Megállás vagyis séta nélkül biztosan nem tudom lefutni majd.
2018. jún. 27. 09:53
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Szintidőt a nyugdijasokhoz mérik azalatt biztos beérsz. Vagy egy tempóval vegyél vissza és megy az séta nélkül is.
2018. jún. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2018. jún. 27. 12:11
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
A kettes kanyarban engedd ki hosszúra a lépteidet, hagyd hogy segítsen a gravitáció. A hármas utáni emelkedőn ne erőlködj, lazán fuss. A négyes kanyart pörgesd meg, bátran fordulj rá. A sikánnál a bal oldali kerékvetőn át menj, spórolsz pár métert. Az utolsó két visszafordítót apró szapora léptekkel vedd, de kerüld a belső kerékvetőt, mert kifordul a bokád.
2018. júl. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

45 perc a szintidö. Bár jo nagy emelkedö van benne, de teljesithetö. Én elözö nap megyek bringázni, tavaly is voltam, jó élmény. Futást azért nem vállaltam, mert juniusban egyszer sem futottam sérülés miatt, most kezdem majd megint, és délután 15 órakor lesz a futás, ha jó idö lesz akkor baromi meleg lesz. Jah, és vb döntöre nem érnék haza. Idén is bringázok, majd jövöre futok remélem.


Hajrá, nagy élmény lesz.

2018. júl. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat és tippeket! :) Utolsó, Neked jó tekerést! ;)
2018. júl. 9. 09:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2018. júl. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sajnos közbejött egy utazás, így ez miatt nem vettem részt az eseményen. Szerettem volna, de majd jövőre :) Viszont sok negatívot hallottam az aznap bicikliző ismerősömtől, hogy nem volt túl jó a szervezés.
2018. júl. 16. 15:59
 10/12 anonim ***** válasza:

Remélem jövöre tudok menni futni. Sajnos nekem is kimaradt a bringázás.


A tósport rendezi, voltam több bringás rendezvényeiken is, pl tavaly a hungaroring vagy a velencei tókerülő. Sajnos a rendezés minden esetben nem valami profi, de ingyenesek az eseményeik, és még pólót is adnak. Bár tudom a futás fizetös volt, de a többi ingyenes. Én is irtam nekik anno fb-n, h inkább kérjenek pénz, csak kicsit jobb legyen, de hát valamit valamiért.

A hungaroringen tekerni meg mint irtam egy külön élmény volt, ami elnyomta a szervezés okozta kellemetlenségeket.

2018. júl. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!