Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Az Indycarnak mi értelme?

Az Indycarnak mi értelme?

Figyelt kérdés
Lassabb mint az f1, béna lassú egyforma autók vannak, a versenyzők többnyire f1ből/gp2-3-ból kibukdácsolt lúzerek. Az amcsikat sem érdekli, tvs nézettség nulla, most vette meg az egész hóbelebancok az egyik csapattulajdonos mert a korábbi tulaj megunta önteni bele a pénzt.

2019. dec. 13. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Kiemelted a kérdést, mert nem váltott ki reakciót a kifakadásod? Figyelemre van szükséged, beszélgetni szeretnél? :)
2019. dec. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy sima átlag autósport, sok ilyen van a világon. Akik szeretnek versenyezni azoknak pont jó. Az F1 nem összehasonlítható vele, sem 1 körön, sem anyagilag, sem színvonalilag. Viszont az indy500 még valamennyire színvonalas, az az egy esemény viszi el a hátán az egész sorozatot.
2019. dec. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nos lassabb ,de őszintén az a sebesség amivel mész az is gyors csak gondolj bele.Ráadásul ha nem normál Road pályán mennek ,akkor körpályán 360 körül is akár mehetnek egymás mellett és ott nem úgy van ,hogy elhúzod a kormány és cső.Ha rosszul van beállítva ,vagy túl nagy gázzal mész,rossz ívet használt,rossz helyre sorolsz be ,akkor ott már nincs menekvés,vége a dalnak és örülj hogy megúszod.Egyáltalán nem könnyebb ,mint az F1 ha összességében végignézzük a kocsikat.
2019. dec. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ma már szerintem nem lehet azzal semmit eladni hogy némelyik verseny vérfürdővé változik. A mellékelt ábra szerint ennél többet nem is tud kínálni az indycar.
2020. jan. 1. 11:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Igazándiból maga a tempó és az ,hogy folyamatos előzések vannak az izgalmas tud lenni...nyilván nekem sem szívem csücske se az Indy ,sem a Nascar,de hidd el ,hogy nem olyan könnyű az,mint aminek kinéz.Nyilván viszont nekünk európában ez nem ad sok élményt,de hát ők ezt szeretik,az meg hogy csökken-e vagy sem a nézettség nem tudom,azért annyira nem követem.
2020. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy könnyű csak hogy semmi értelme semmi jövőkép. NASCAR is hasonszőrű de annsk van egy komoly rajongóbázisa, az indycarnak az sincs.
2020. jan. 2. 15:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Az indy nézettsége elég alacsony. Az amcsi f1 hétvégén többen voltak a helyszínen, mint ahányan tvben nézték meg az indycart (pár futamról van szó) a 320 milliós országban. Az indy500 nélkül az átlag nézettsége a sportnak 400 ezer körül van. Magyarországon is többen nézik ennél az F1-et. Az indy500 nézettsége pl 5.5 millió volt. De még ez is fele annyi, mint amennyi daytona nézettsége ott...

És a sok üres lelátós futam sem segít a hangulaton. Mintha egy szabadedzést néznél.

Összességében az indycar egyetlen értékelhető hétvégéje az indy500, ez az a futam ami az indycart köztudatban és életben tartja.

Ezektől függetlenül lehetnek jó versenyek, nem csak az f1ben és indyben, bárhol.

2020. jan. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Végül is úgy tudom ,hogy szoktak azért jó versenyek lenni bőven,de az lehet ott a másodlagos gond,hogy nincs ott sem hang,míg egy NASCAR-ban az is van.
2020. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Simon Petrikov válasza:
Kicsit hasonlít az Forma 1 múltjára, ami szerintem előny.
2020. jún. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!