Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Van értelme energiát belefekte...

Van értelme energiát belefektetnem?

Figyelt kérdés
13 éve sportolok, nagyjából 10 éve versenyszerűen. Nagyon szerettem volna mindig is eredményes lenni, (ez most is igaz) de igazán nagy eredmények sosem jöttek. Nem tartom tehetségtelennek magamat abban amit csinálok, ugyanakkor elismerem, hogy vannak nálam jobbak a sportágban. Lényeg a lényeg, tanácstalan vagyok kissé. Jelenleg 21 éves vagyok és nem tudom mit csinálhatnék jobban, hogy az eredmények jöjjenek. Egyáltalán van erre még ilyenkor esély? Vívok, a vívásra pedig szokták mondani, hogy későn érő sport, de nem tudom, hogy mire számíthatok magamtól. Heti 5x járok vívni délutánonként, és heti 3-4x eljárok még mellette kondizni. Bárki aki hasonló helyzetben volt, és megtörtént az áttörés le tudná írni, hogy mi segített neki? Minden véleményre kíváncsi vagyok!

2019. febr. 4. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hobbinak jó, de ebből megélni nem fogsz szerintem. Ha annyira jó lennél, már jönnének az eredmények
2019. febr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem megélni szeretnék belőle.
2019. febr. 5. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!