Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Sportolókat miért csak akkor...

Sportolókat miért csak akkor tisztelik ha profik?

Figyelt kérdés
Miközben a hobbisportolókat, vagy akik munka után sportolnak, sokan hülyének nézik, hogy nem normális ez nézd már bicajozni megy 30 fokban, meg futva megy haza munkából, elment az esze!!!!???? Menjen inkább dógozni oszt vegyen egy autót!!!

2020. júl. 23. 10:18
 1/4 MadSeal ***** válasza:
100%
Mert könnyebb negatívoskodni, mint tenni is valamit. Amikor ilyeneket mondanak, főleg magukhoz szólnak, próbálnak érvelni a jelenlegi életstílusuk mellett. Viszont amikor egy sportoló sikeres lesz, arra az emberek irigyek lesznel, felnéznek rá, mert a sikert ők is szeretnék, csak épp a munka büdös.
2020. júl. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki hülyének néz mást azért mert sportol, az egy olyan primitív réteg, hogy nem érdemes velük foglalkozni. Szerencsére azért közel sem ez a hozzáállás az általános.
2020. júl. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ilyennel még nem találkoztam. Pedig falun lakom, ahol elvileg "elmaradottabb" emberek élnek. Persze lehet, hogy a drótszamár itt vidéken sokkal hétköznapibb jármű és ezért nem fura az embereknek. Egyedül az eltévedt "tour de france-os versenyzőkre" nézek ferde szemmel, akik a főúton tekernek, holott kis kerülővel lenne sokkal kisebb forgalmú út is.

Amit írtál, abból csak a "futva megy haza a munkából"-t nem tudom teljesen hova rakni. De azt is csak a ruha miatt, meg mert legalább egy táska is van mindig nálam munkába jövet-menet, felmálházva meg nem szeretek futni.

2020. júl. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hobbi szinten versenyzek. Volt egy versenyem, megosztottam az online linket, mert sok ismerősöm van akiket a sportágon keresztül ismerek és tudom, hogy örülnek ha megosztják a versenyeket. Na az egyik ismerős azt gondolta, hogy én valami világbajnok vagyok, erre megosztotta a linket, hogy nezétek az ismerősöm versenyzik.. Na jöttek a kommentek, hogy milyen béna vagyok stb. Fogtam letiltottam, de nem esett jól. Soha nem mondtam, hogy jó vagyok, de idegenek ne kezdjenek már leugatni.. Kiváncsi vagyok, hogy ők 40 évesen család, munka mellett tudnának versenyezni..
2020. aug. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!