Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogyan zajlik egy magyar...

Hogyan zajlik egy magyar boksz bajnokság?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz a magyar bajnokság és ez lesz az első versenyem és el sem tudom képzelni hogyan zajlik. Egyenes kiesés a rendszer? Szóval ha valaki egyszer veszít akkor már nem lesz több meccse? Láttam, hogy a verseny 3-4 napos. Hogyan vannak a meccsek? Naponta? Esetleg személyes tapasztalatokat is írhattok a dologgal kapcsolatban.

2020. okt. 2. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Életed első versenye rögtön az országos bajnokság, és nincs egy edződ vagy sporttársad akitől megkérdezd, hogy hogy megy? Ekkora bajban van a magyar ökölvívósport, hogy utcáról szednek össze random embereket az ob-re?
2020. okt. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem mondanám magam kifejezetten random embernek. Már lassan másfél éve (tudom nem egetrengetően sok idő) űzöm a sportot, és lehettek volna már versenyeim csak valami mindig közbejött és most végre úgy tűnik, hogy mehetek. Az edzőnél már rákérdeztem, de semmi érdemleges választ nem adott. Esetleg ha jártas vagy a témában tudnál válaszokat adni a kérdéseimre?
2020. okt. 8. 22:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok jártas a boxban, de rákerestem, itt a tavalyi verseny jegyzőkönyve:

[link]

Egyenes kieséses, egy súlycsoportban max 8-an indulnak. Az első két napon játsszák le az első fordulót. A harmadik nap a második fordulót, a negyedik napon a döntőket. Bronzmeccs nincs. Az edződ szégyellheti magát, hogy ennyit se tud kideríteni.

2020. okt. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, tévedtem, néhány súlycsoportban 16 induló is van. Akkor azokban négy fordulóból áll a verseny.
2020. okt. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez elég durva, hogy az edződ nem tud választ adni... Eléggé furcsa edző lehet, ha nincsen tisztában egy bajnokság lebonyolításának rendjével.

Pesten vagy vidéken boxolsz?

2020. okt. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vidéken.
2020. okt. 11. 02:17
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2020. okt. 11. 02:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!