Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Roman Grosjean szerinted első...

Roman Grosjean szerinted első szezonjában indy bajnok lesz?

Tudom nem indul oválisokon de szerintem így is simán lehet esélye mert ő azért F1-es volt.

2021. febr. 11. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi esélye sem lesz, nem hogy bármennyi. Azért nem kispályásokkal versenyez, attól, hogy az "nem F1".
2021. febr. 11. 21:07
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Bajnok nem hiszem, de az első aki nekicsapja azt már hamarabb elhiszem :))
2021. febr. 11. 21:24
 3/9 A kérdező kommentje:
Az indybe olyanok mennek akik az F1-be bekerülni sem tudtak mert nem voltak elég jók.
2021. febr. 11. 21:31
 4/9 anonim ***** válasza:

Vagy olyanok mennek oda, akik kiestek az f1ből, mert kevesek voltak, de ez nem szégyen, az F1-től nincs fentebb, onnan már csak kiesni lehet vagy bent maradni.

Grosjean nem bajnokságot akar nyerni. Ő csak kicsit autózgatni akar ott, sörözgetni, grillezni a pilótákkal, jókat beszélgetni 1-1 futam után. Ezt el is mondta (lehet kicsit sok filmet nézett). Szeretné élvezni a vezetést, és szerintem fogja is.

Még lehet gyors is lesz, a GP2 sorozat filozófiája hasonló az indyhez, ugyan úgy nincs benne szervó, hasonló autók..., még a köridő is kb egy szinten lenne a két sorozat között, ez segíthet neki kicsit.

2021. febr. 12. 10:28
 5/9 anonim ***** válasza:
*És a GP2 sorozatokat meg is nyerte
2021. febr. 12. 10:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy nincs elég pénzük bekerülni az f1be!!! Azért a legtöbb tehetség itt esik ki! Ez a gazdagok sportja. Nézd meg tavaly Callum nem ment fel, de Mazepin igen. Hiába jobb pilóta, sokra megy vele, ha nincs pénz.
2021. febr. 12. 11:26
 7/9 A kérdező kommentje:

6

Az indyben olyanok vannak többnyire akik már a neveldékből is kibuktak. A kétszeres bajnokuknak Newgardennek a GP3-ban egy bajnoki 18. helyezés jött össze. A másik bajnok és indy 500 győztes Pagenaudnak a formula Renault 3.5-ben az előkelő 16. helyezés sikerült. Egyedül Bourdais volt aki Formula 3000 bajnok volt, de azt is láthattuk, hogy mennyit ér.

2021. febr. 12. 11:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Az aggastyán Andretti, a volt f1 bajnok, partiban volt az indyben, kicsi fia 'Májkel', aki hatalmas bukta volt az f1-ben, simán vitézkedett az indyben apja mellett és később is.

Alex Zanardi, a nulla f1 karrierje után király volt az indyben.

Nigel kirázta a kisujjából az indy bajnokságot.

2021. febr. 14. 19:09
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha szerencsénk van, akkor nem nyír ki senkit. 😃

Viccet félretéve...

Mindig is egy vakmerő típusú versenyző volt. Ezért képes néha olyan kört összerakni, ami elsőosztályú, és a legnagyobb csapatoknál is elismerésre méltó. Egy bajnokság megnyeréséhez viszont konstans kiegyensúlyozott teljesítmény kell. Ez nincs meg benne. Ezért nem került feljebb sosem.

Erre jön rá az, hogy volt a bahreini balesete. Nem segít a helyzeten. Ha emiatt nem mer úgy kockáztatni, akkor gyakorlatilag a méregfoga ki lett húzva. Én nem hinném, hogy nagy alakítás lesz tőle idén. Csoda, ha a középmezőnynél feljebb végez majd. A tesztet is autótöréssel indította. Jó, sokat nem jelent, kezdeti bizonytalanság. De elég erősen benne van a pakliban, hogy az egész szezonra rámegy ez, és ilyen helyzetből kikerülni nagyon nehéz. Pszichológiai gátat túl erősnek érzem jelenleg. Remélem túl tud jutni ezen, és össze tudja rakni magát. Akkor van értelme az indulásának.

2021. márc. 22. 05:20