Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Van-e reális esély arra, hogy...

Van-e reális esély arra, hogy megtörténhessen a Tokyo 2020 olimpia, vagy a koronavírus miatt teljesen kizárt?

Figyelt kérdés

Hivatalosa, papíron idén kellene megrendezni a Tokyo 2020 olimpiát, azonban a vírus rengeteget dolgot tönkretett. Ugye eredetileg tavaly rendezték volna, de a vírus miatt halasztottak egy évet. Félek, hogy idén se tudják megrendezni az eseményt. Hallottam olyan híreket, hogy Japánban a közvélemény 80 százaléka nem szeretné, hogy idén megrendezzék az olimpiát.


Szeretném megkérdezni, van-e reális esélye annak, hogy meg lehessen rendezni az olimpiát Japánban, vagy pedig teljesen kizárt?



2021. febr. 23. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
98%

Ebben az évben már biztos nem.


Nem tartom kizártnak, hogy mivel ez az Olimpia kimarad, Japán egyszerűen a következőt fogja megtartani majd 2024-ben.

2021. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha meg is tartják, szerintem nagyon szigorú körülmények között nézőközönség nélkül, csak tv-ben közvetítve... A távol-keletiek nagyon innovatívak és rugalmasak tudnak lenni. De ez csak egy vélemény.
2021. febr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

érdekes nagy csönd van róluk...

június július még mesze van 4-5 hónap talán már lesz valami

reméljük lesz-de ki tudja(talán a Japcsi fejesek.....)

2021. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

kushad a Hó alatt minden

Japcsi fejesdek járnak addig celebbel

nem sajnálom s nem mérem mennyi az ára

fogyasztom addig itthonban és figyelem az áram

teszi toszová-talán ott is a zsűri fejes

ki tudja bíznak benne lehet h még "rendes"

Ó vouge Fő a vő-egy fej két fej sok fej Benő

ki tudja :addig még kisarjadzik a hóvirág

kiskosárban kislánnyal(persze bőven 14felett)ha

sztrájk van-s a sok robotgép pilóta-ha ott valami ki

loccsan-s ne legyen ne akadjon a géprugó a rendszerbe

legyen varázs s legyen jég-csak ne napoljág el mert az

nem szentség....

2021. febr. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem ha idén nem lesz, akkor már legközelebb csak 2024-ben. Vagy ha idén mégis, akkor is csak nézőközönség nélkül, normálisan 100% hogy nem. Bárcsak lehetne:(
2021. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vinkó Márton ***** válasza:
Jelenleg úgy tűnik, hogy megrendezik, de külföldi nézők nélkül.
2021. ápr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vinkó Márton ***** válasza:

Utólag is, örülök, hogy sikerült megrendezni.


Ez volt amúgy az első olimpia, amit igazán néztem és élveztem, és várom a 2024-es Párizsit is, majd azt is ugyanígy nézni fogom...

2021. nov. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!