Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek kinyithatnak az...

Szerintetek kinyithatnak az edzőtermek márciusban?

Figyelt kérdés

2021. febr. 16. 07:59
A kérdező szavazást indított:
Igen, korlátozásokkal
Nem
42 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Mittudomén szerintem nem fognak de nem kell megkérdezned minden hónapban mert mindenki ugyanannyit tud mint te:semmit
2021. febr. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Inkább áprilisban, vagy májusban, talán júniusban. A fene tudja lehet júliusban, vagy augusztusban. Szeptemberben már majdnem biztos.
2021. febr. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
igrn
2021. febr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Amennyiben a kiadott rendelkezéséket vállalja egy terem, akkor már most kinyithat.
2021. febr. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
nem akarok pesszimista lenni, de amíg ez az ember van a vezetőség élén, nemhiszem hogy nyárig legálisan be tudnánk menni
2021. febr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

Annyira mindegy, mert aki igazán akar teremben edzeni, az már rég megoldotta a versenyzői igazolást.

Ebből is látszik, hogy ez is csak egy látszatintézkedés, mert igen egyszerű megcsinálni.

Megveszed a sportegyesületi tagkönyvet, aztán belépsz egy BÁRMILYEN sportegyesületben, oda se kell menni, csomónál lehet online.

Utána csináltatsz egy sportorvosit, pár ezer ft. Bepecsételik a tagkönyvedet, hajrá, járhatsz edzeni, amennyit akarsz.

Aki erre sem képes, az tényleg ne járjon edzeni...

2021. febr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ha oszre javul a helyzet, akkor.
2021. febr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

#6-os hát azért nem ilyen egyszerű a dolog. Kezdjük ott, hogy akinek nincs ismeretsége, azt nem fogják felvenni bármilyen random egyesületbe, pont azért, mert tudják, hogy csak a tagság és a versenyigazolás miatt megy. (tapasztalat)


Nekem is meg kellett egy-két követ mozgatnom, hogy betudjak lépni egy olyan egyesületbe, ahol azonnal kapok versenyigazolást. Na de az magába még nem érvényes, mert kell hozzá sportorvosi. Gondoltam, innen már nyertem, de nem, miután felhívtam a területi sportorvost, kiderült, hogy tiltólistán van az egyesület ahol vagyok. Illetve, aki testépítéssel foglalkozik, azt ő nem fogja megvizsgálni, mert csak ki akarják játszani a rendszert az emberek. Ezt még 3 sportorvostól megkaptam, hasonló kontextusban. Aztán egy 40 km-rel odébb levő városi sportorvosnál tudtam elérni, hogy március 20.-ára kapjak időpontot, és azt is úgy, hogy fenn áll annak a veszélye, hogy szintén nem fogadják majd el a versenyigazolásom a vizsgálat előtt... Meg amúgy is, március 20.-a előtt végig be van telve. Úgyhogy aki mindenféle ismeretség nélkül vág bele, annak elég nehéz dolga lesz.


Amúgy tudom, hogy Pesten van pár terem, ahol kicsit nagyobb összegért egy hét alatt elintéznek neked mindent, ha utána hozzájuk jársz edzeni. De nem mindenki lakik Pesten az a baj.

2021. febr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%

Háziorvos is kiadhat igazolást újfent, nem kell sportorvos. Informálódj! Versenyigazolást pedig valóban nem nehéz szerezni. Bár korfüggő. De nekem, 35 felett.. akármelyik szenior sportág járható. Csak győzzek válogatni.

Ami pedig a nyitást illeti. Az elmúlt pár napban, amióta betört a brutál hideg megállt a csökkenés. Így elképzelhető, hogy kitolják még egy hónappal. Tulajdonképpen ez egy vírus, ami erős immunrendszerrel leküzdhető. Ami viszont ilyen időjárás közepette, mikor rendszeres a fronthatás, dübörögnek a mínuszok, pocsék a levegő és van hogy napokra borult az ég nem kifejezetten kedvező.

2021. febr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Kinyitnak, eleve egészségmegőrzés érdekét szolgálják, a legnagyobb hülyeség volt a sporttól megfosztani a lakosságot.
2021. febr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!