Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szeretnék teakwondo sportágban...

Szeretnék teakwondo sportágban elindulni az olimpián? Mit csináljak, hogy kijussak?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 21:00
 1/5 L.. István ***** válasza:
100%

Kvalifikációt szerzel, ha tudsz ebben a vírusbolond világban.


[link]

2021. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kezdj el taekwondózni általános iskola alsó tagozatban, egy nívós egyesületben. Ez az első lépés. A további lépésekről az edződ majd tájékoztat.
2021. ápr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Alex Fly ***** válasza:
89%

@2: nem kell általános iskolában kezdeni...

Ismerek olyat, aki pár éve kezdte és eddig a brit bajnokság második helyéig jutott...

2021. ápr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

hát és most ezzel az állításoddal mit kezdjünk, hogy "pár éve"? :D


nehezen hiszem ezeket a "nekem van egy ismerősöm, aki..." kezdetű sztorikat, de akár még el is hihetem, hiszen az olimpiai WTF taekwondónál azért jóval lejjebb van a színvonal, mint mondjuk egy olimpiai vízisport esetében. meg hát a brit bajnokság még igencsak messze van az olimpiai kvalifikációtól.


egyébként meg már sokszor leírtam én is, meg más is, hogy mindig vannak csodák, mindig vannak kivételes tehetségek. van olyan, aki óvodás korában elkezd egy sportágat, az egész életét belefeccöli, aztán sosem jut túl egy megyei bronzéremnél. és nagyon ritkán olyan is előfordul, aki 18-20 évesen áll neki valaminek, és meg sem áll a világbajnokságig.

kérdés, hogy a kérdező vajon kivételes tehetség-e? mindenesetre nem hiszem, hogy túl sok köze lenne a versenyzéshez és úgy amblokk a taekwondóhoz, ha ezen az oldalon próbálja meg kideríteni az olimpiai kvalifikáció hogyanját XD

2021. ápr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább tanulj valami mást.
2021. ápr. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!