Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A Forma-1 vezetőségének miért...

A Forma-1 vezetőségének miért éri meg az ha megint Hamilton lesz sokadjára is zsinórban a világbajnok?

Figyelt kérdés

Úgy értem nyilván az egy dolog lenne ha önerőből is VB lenne, de nagyon látványos az utóbbi futamokon hogy nagyon próbálják gáncsolni Verstappent, mintha szándékosan arra menne ki a játék hogy megint Hamilton legyen mindenképpen a VB idén, még véletlenül se más.

Kérdem én, ez miért jó így nekik? Úgy értem egyre több ember fordul el pont emiatt a sporttól, az emberek egyre kevésbé nézik a futamokat, mert semmi izgalom nincs bennük, aztán mihelyt lenne végre egy kihívó, az FIA szánt szándékkal, nagyon durva kettős mércét és következetlenséget alkalmazva hátráltatja őt. Eddig konkrétan egy győzelmet, egy pole pozíciót és egy leggyorsabb kört vettek el tőle az elmúlt 3 versenyhétvége alatt idétlen gumiszabályokkal. Állandóan a pályalevágásért büntetik (másért nem tudják), amit Hamilton ugyanúgy megcsinált röpke 29 alkalommal Bahreinben, de ott ugye megmagyarázták hogy Verstappen előzött és aközben ment le a pályáról (az mellékes hogy Hamilton meg a 29 pályaszélesítésével annyit nyert - vagy 10 másodpercet összességében biztosan - hogy fasorban nem lett volna ha szabályosan veszi a kanyart). Most meg lám, Verstappen megfutná a leggyorsabb kört a végén, kb 2 centivel lecsúszik a vonalon (amit elvileg versenyen nem is figyelnek), és hopp azonnal ugrik a köre. Pedig senkit se előzött meg. Elvették mert "előnyt szerzett" (ja, biztos sokat a 3 centivel amúgy). De Hamilton Bahreinben 29 alkalommal nem szerzett előnyt, mikor 2 autó szélességgel lesodródott 29 körön át hogy jobban gyorsítson ki...

Na szóval a kérdésem, hogy ebben mi éri meg az F1 vezetésének, hogy ilyen durván megint Hamilton irányába billentik a mérleget mesterségesen (nem mintha amúgy ne lenne elég jó kocsija meg elég sok mázlija ahhoz hogy amúgy is ő legyen a favorit)? Miért jobb ha még esélye sem lesz másnak VB-t nyerni? Kinek vagy miért éri ez meg? A Merci ennyit tokolna vajon?



2021. máj. 3. 00:45
1 2
 11/11 BJatek válasza:
49%

Az első válasz adóval abszolút egyet értek.

Meg egyébként is,HAMILTONNAK KEDVEZ A FIA??????Mi csoda?

Idézük csak fel a 2020-as Orosz GP-t!Ugye Ham-et megbüntették(ezt már elöttem vlk leírta).Aztán máskor Leclercet ugyan ezért NEM büntették meg.Ugyan azért amiért Lewis a győzelemt bukta.Tehát kinek kedveznek?

Meg ugye az új különféle szabályok stb stb.....

A FIA-nak ez egyébként enm éri meg hiszen így hogy szorosabba mezőny többen nézik az F1-et.Ez be kell látni így van.És ez nekik jó.

És le kell szögezni Lewis a legjobb!!!

(NEm elvakult vagyok csak ez az igazság, ez van!)

2021. jún. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!