Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ha Charles Leclerc és Max...

Ha Charles Leclerc és Max Verstappen azonos autóban ülnének, melyikük lenne a jobb?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 28. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Charles is és Max is kiemelkedő pilóta. Viszont míg Verstappen esetében egyértelmű, hogy az ellenfelei nem tudják megverni és lassan legyűri a hétszeres világbajnokot, addig számomra kétes kérdés az, hogy esetleg, ha Carlos beleszokik a Ferrariba kinnek lesz kiemelkedőbb teljesítménye? Neki agy Charlse-nak?

Úgyhogy én úgy gondolom azonos autóban, azonos körülmények között Verstappen jobban menne. De ez csak az én véleményem.

2021. ápr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Max Verstappenre tippelek, de nagyon szoros verseny lenne az biztos, kár, hogy az F1 már csak arról szól, hogy melyik csapat tudja megvenni a jobb fejlesztést
2021. ápr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Verstappen. Engem Leclerc (még) nem annyira győzött meg, inkább tűnik szokványos erős pilótának, mint zseninek.
2021. máj. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%

Egyértelmű, Hamilton. :D


Amúgy sztem nagy csata lenne kettejük között. De szerintem Leclerc :)

2021. máj. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 csonka vivien ***** válasza:
80%

szerintem max lenne a legjobb,és azért is,mert ő elég jól vezet.

de megint leclerc is egész jól vezet.kicsit nehéz dönteni, de szerintem mind 2 jól vezetne.

2021. aug. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%

Verstappen egyértelműen jobbnak tűnik! 2019-ben, mikor a Red Bull csak a 3. volt összetettben, és még a Ferrari volt a Mercedes fő riválisa, akkor is mindössze 2 győzelmet szerzett Leclerc! Igaz, hogy akkor Hamilton ellen Vettel volt a Ferrari favorizált versenyzője, de amikor nem a csapatérdek volt a domináns, akkor se mindig tudta legyőzni Hamiltont, Vettel sokkal inkább!

Példa erre a 2019-es Orosz Nagydíj: Leclerc-é a pole, Hamilton a 2., Vettel pedig csak a 3. helyről indult! A rajtot követően Ők ketten elhúztak a mezőnytől, de Leclerc csak pár kör erejéig tudta maga mögött tartani Hamiltont, míg fordított esetben Vettelnek nem okozott volna gondot végig maga mögött tartani!

A Mercedeshez viszonyítva most a Red Bull áll ugyanazon a szinten, ahol 2 éve a Ferrari, de Verstappen sokkal keményebb dió, Ő simán maga mögött tartja Hamiltont, vagy pedig előzés után visszatámad! Ergo a csapatok "akkor és most"-párosítása között ugyanaz a teljesítményarány, de Verstappen sokkal jobban megy, ez szemmel látható!

2021. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!