Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Telekom Vivicittá 7 km-es...

Telekom Vivicittá 7 km-es távon el merjek indulni kezdőként? Eléggé felkészült vagyok a részvételhez?

Figyelt kérdés

Még sosem vettem részt igazi futóversenyen, ahol van záróbusz és bevallom egy kicsit félek attól és mindenképp kudarcként élném meg, ha futás közben a busz felszedne.

Kb. fél éve futok és nagyon élvezem, a baj csak az, hogy 7,59 km-t futottam tegnap 53 perc alatt 06' 59"-es átlagsebességgel. Viszont attól félek, hogy ez kevés. Le bírom futni egyben az egészet sétálás nélkül, csak attól tartok ez a tempó még nem elég jó.

Aki tapasztaltabb ennél, tudna nekem tanácsot adni hogy induljak-e vagy nem?

Mert azért a nevezési díj, plusz vidékről felutazni Pestre kicsit sokba kerül azért, hogy aztán majd a záróbusz szedjen fel :(



2021. jún. 30. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért olyan sürgős indulnod? Miért nem tudsz készülni és jövőre megpróbálni? Miért lesz az neked jó, ha azt látod, hogy sorra hagy le mindenki és ha megpróbálod esetleg tartani a tempót valakivel, akkor meg úgy elfáradsz, hogy még rosszabb lesz az eredményed, mint egyébként?

Szóval hova ez a sietség?

2021. jún. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
7 km-ért felutazni Pestre? Miért nem futsz el inkább addig? Az már jobb kihívás.
2021. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen indulj!
2021. júl. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!