Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek ki volt a hibás,...

Szerintetek ki volt a hibás, a Hamilton - Verstappen ütközésnél?

Figyelt kérdés
Silverstone 2021.07.18.

2021. júl. 18. 20:34
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
17%

Aki annyira elfogult, hogy görénynek nevezi a kedvence ellenfelét és olyan feltételezésekből indulk ki, hogy "felbassza, hogy van, aki képes versenyt nyerni", azon csak röhögni lehet.


Nem látottak, hanem a prekoncepcióid alapján "gondolkozol".

Persze olyan nevenics senkinknél, mint Alonso, Button és Hill is hülyeségeket mond. Te persze sokkal jobban értesz az F1-hez náluk. Ezért vagy sokkal sikeresebb autóversenyző náluk.

Ja, várj! Nincs is magyar F1-es pilóta.

Akkor inkább a világbajnokoknak hiszek, nem egy trollnak.

2021. júl. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
60%

Nem a kedvencem, de elég nyilvánvaló, hogy mit csinált.

További szép estét neked, hülyékkel nem vitatkozok.😄

2021. júl. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
0%

Megnyugtatlak: Eddig sem vitatkoztál. :)

Csak egy ócska troll vagy, aki érdemi válaszok helyett lehülyézi a másikat. Nálam ez annak a jele, hogy nincs érved.

2021. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó nekem csak egy kérdésem lenne hozzád: Ha fordítva történt volna, akkor is ezt mondanád? Mármint ha Hamiltont ütötték volna ki.
2021. júl. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
100%

Hamilton nézte be,azt a kanyart olyan sebességgel azon az íven nem lehet bevenni.Egyszerű fizika,centrifugális erő.Olyan sebességnél iszonyú nagy a centrifugális erő,nincs az az ember,aki megtartja az autót a külső ív felé sodródás nélkül.Hamiltonnak sem sikerült.

A sprintfutam után is mondta,hogy a pályán nem fogja tudni megelőzni,ha lesz is esély,akkor az a futam elején.Ezért is akart mindenáron előzni,mert később nem lett volna esélye.

De nem is ez az érdekes,hanem FIA büntetései.

Vonatkoztassunk el ettől az esettől.

Valaki kiüti a másikat,kap x mp büntit,majd szerez pl 10 pontot.A másik 0 pont.A hibás jön ki jobban.Ez nem fair.

Én valahogy úgy szankcionálnám,hogy a vétkes semmiképpen se végezhessen a károsult előtt.Valakit kilöknek a sóderágyba,bejön 15-nek,a másik lesz pl 4-ik,akkor a hibást a futam végén automatikusan a 16 helyre sorolnám vissza.Az én olvasatomban a hibás versenyző semmiképpen se végezhessen a károsult előtt.

Itt viszont a Red bull is bajba kerülhet valamelyest,költségplafon van,jövőre teljesen új autókat kell építeni,de abból a pénzből le kell csípni,mert ezt az autót ujra kell építeni.Valamint a mernökök ,szerelők nem tudnak a jövő évivel foglalkozni x napot,mert ezt kell újjáépíteni.Vagy pl a motor első versenye,1 kör után kuka,és kell egy új.Valamelyik versenyen akár rajtbüntetés is lehet,mert be kell rakni egy új motort a megengedetten felül.Tehát szerintem az ilyen 5-10 másodpercek,pláne a futam elején nevetségesek.

2021. júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
86%

Mert nem mernek kézzel beleavatkozni a vébébe. Most kétféle ember van: aki szerint Hamilton a hibás és aki szerint Verstappen. Ha ebbe utólag beleszól Horváth Béla sportbíró, akkor onnantól lehúzhatják a rolót, mert az F1 tele van a hasonló megmozdulásokkal. Onnantól hamarabb betelik a pontgyűjtő, mind a Super Shop a kamionosnak tankoláskor.

Az F1 egy sportszerűtlen sport, ahol a balhék hozzák a nézettséget és a gyártók/reklámozók a lóvét. Senki nem fogja vállalni, hogy a trilliomos autógyártó sokszoros VB versenyzőjét kivegye fekete zászlóval, még ha szándékosan is okozta az ütközést. Fordított esetben Verstappen se kapott volna súlyosabb büntetést. Csinált már sok hülyeséget ő is.

Most ő szívta meg, legközelebb más fogja. De az biztos, hogy senki se fog az éllovasok közül 10 mp-es büntinél többet kapni. Akkor be kellene ismerniük, hogy az F1 egy nagy humbug. Még egy olyan egyszerű szabályt se tudnak következetesen megítélni, hogy a pályát ne hagyják el 4 kerékkel. Majd biztos elkezdik szankcionálni a címvédőket.

2021. júl. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
27%
Pontosan, így lajosnak sokkal jobban megerte kipoccinteni, majd fair modon jatszani, meg ha ugy is nyert volna (de nem..)
2021. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
100%
37 de fogd már fel, hogy nem dodzsemről van szó. olyan időnként előfordul, hogy túlzott hévvel vetik magukat be a másik mellé, de a szándékos kilökések a legritkább események közé tartoznak. kétszázas-háromszázas tempónál nem éri meg a másikat lökdösni, mert jó eséllyel a saját kocsid és testi épséged is ripityára megy.
2021. júl. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
52%
az, hogy az ütközés után Verstappen a falnak csapódott, Hamilton meg gond nélkül ment tovább, a puszta véletlen műve. kijöhetett volna úgy is, hogy Hamilton ráfut Verstappen hátsó kerekére, csinál egy tripla szaltót meg vagy négy bukfencet, és az orvosi stábnak kell kikotorni őt a kocsi roncsai alól
2021. júl. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:

"Az F1 egy sportszerűtlen sport"

(csak zárójelben: akkor mit mondjunk a labdarúgásról? :) )

2021. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!