Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Fenyegetőzik Hosszú Katinka?

Fenyegetőzik Hosszú Katinka?

Figyelt kérdés

Az előfutamokban 20. helyezett Katinka a verseny után ezt nyilatkozta:

"Odaálltam, nekimentem, de ez valóban már csak szenvedés volt. Egyértelmű, hogy az egész felkészülésemből az hiányzik, ami korábban a kulcs volt: a versenyzés. Én erre álltam be hosszú évek óta, és hiába próbáltuk ezt mással helyettesíteni, egyszerűen nem sikerült úgy. A gyorsasági állóképességet mindig a versenyeken szereztem meg, és az most megállapítható, hogy ez most nincs meg: akárhogy is variáltam az úszásokat, a vége ugyanaz lett. Most tartok egy kis szünetet, végigveszem, mi miért történt, aztán az ISL-szezonban visszatérek a medencébe."


Nem kellene visszatérni, hanem példát venni Gyurta Dánieltől. Az első rossz időeredménye után visszavonult, ma fontos pozíciót tölt be a sportdiplomáciában. Pedig "csak" 32 éves, mint Hosszú Katinka.



2021. júl. 29. 17:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Az a baj hogy azt csinál amit akar.kitalálta hogy edzői team nélkül,önállóan fog felkészülni és nem akadt senki aki helyretegye.Sós Csaba is csak dísznek van,ő is ráhagy mindent.jobb híján a barátja segített a felkészülésben,látható is az eredménye.persze a körülmények a hibásak.mindenki fel tudott készülni,ő sem olyan különleges hogy ne tudott volna van egy profi team mellette.
2021. júl. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván nem így akar visszavonulni. Ha minden patent lett volna most neki akkor szerintem ez lett volna az utolsó olimpiája de így.. Ez így csúnya vége lenne a karrierjének. De ezen mi a fenyegetőzés? Az hogy jobbat akar magának?
2021. júl. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
El sem kellett volna indulnia ezen az olimpián.
2021. júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Hát nem tudom én a politikáról semmit nem tudok, meg arról se mennyi befolyása van a sportokra. Ehhez nem tudok hozzászólni. Öt mint sportembert megértem mert maximalista aki mindig jobbat vár saját magától. Ha meg pénzdíjas és vissza akar vonulni akkor meg méginkább. Én is úgy szeretnék visszavonulni hogy legalább az utolsókból szakmai és kifizetési szinten is megnyerem a legjobbat
2021. júl. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ilyen időeredményekkel egy fillért se fog nyerni, nemhogy euró centeket!
2021. júl. 29. 18:02
 6/15 anonim ***** válasza:
28%

Szégyellje magát.

Irgalmatlan sok adófizetői pénzünkkel tömte magát 5 éven keresztül! Elvette más elől az indulási lehetőséget. Kattinka a magyar sport jelenlegi szégyene, de nem egyedül érdemes erre a címre. Mohamed Aida is megérdemli, hogy egy senkinek tekintsék a mostani alakítása után.

2021. júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6

Mohamed Aida esete más, és ő jogosan vett részt az olimpián. A csapatversenyen egy asszó lehetőséget kapott, s ebben 5-5-re végzett ellenfelével.


És így a 45 éves Mohamed Aida a hetedik olimpiáján szerepelhetett, ami korábban még egyetlen magyar sportolónak sem jött össze.

2021. júl. 29. 19:28
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

7)

Nem vett részt jogosan az olimpián mert nem harcolta ki a részvételt.nem is értem hogy a másik miért nem lépett vissza.

"És így a 45 éves Mohamed Aida a hetedik olimpiáján szerepelhetett, ami korábban még egyetlen magyar sportolónak sem jött össze"-tehát ez volt a cél,nem az eredmény?

2021. júl. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

[link]

Ez minden volt csak nem csapat.

2021. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
Ajda benyomása a magyar sport szégyene!
2021. júl. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!