Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Fenyegetőzik Hosszú Katinka?

Fenyegetőzik Hosszú Katinka?

Figyelt kérdés

Az előfutamokban 20. helyezett Katinka a verseny után ezt nyilatkozta:

"Odaálltam, nekimentem, de ez valóban már csak szenvedés volt. Egyértelmű, hogy az egész felkészülésemből az hiányzik, ami korábban a kulcs volt: a versenyzés. Én erre álltam be hosszú évek óta, és hiába próbáltuk ezt mással helyettesíteni, egyszerűen nem sikerült úgy. A gyorsasági állóképességet mindig a versenyeken szereztem meg, és az most megállapítható, hogy ez most nincs meg: akárhogy is variáltam az úszásokat, a vége ugyanaz lett. Most tartok egy kis szünetet, végigveszem, mi miért történt, aztán az ISL-szezonban visszatérek a medencébe."


Nem kellene visszatérni, hanem példát venni Gyurta Dánieltől. Az első rossz időeredménye után visszavonult, ma fontos pozíciót tölt be a sportdiplomáciában. Pedig "csak" 32 éves, mint Hosszú Katinka.



2021. júl. 29. 17:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

8

De, joggal ás alappal vett részt rajta, ha tartaléknak kijelölve is.

A 2016-os olimpia után voltak világversenyek, amiken jól szerepelt.

Csapatban nem rajta múlt az elért 7. hely, ő mindössze egy asszónyi lehetőséget kapott, mint tartalék.

Ha a csapattagok között nem volt összhang, azt maguknak köszönhették, mert Aida a trión kívül állt, tartalék volt.

2021. júl. 29. 20:58
 12/15 anonim ***** válasza:
59%
TE valami nagyon elvakult-elfogult vagy.
2021. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
80%
Ismétlem,nem ő szerzett olimpiai kvótát.ezt mások harcolták ki.ennek a többiek hangot is adtak.gobdolom nekik elhiszed ha már nekem nem.
2021. júl. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pont fordítva látom, Gyurta is azért esett vissza mert elkezdett a politizálással foglalkozni meg Orbánékhoz dörgölőzni. Hosszú ugyanez, amíg Tusuppal volt, addig a versenyzés volt a fontos, jöttek is a klasszis eredmények, azóta meg elment celebnek, nyal a Fidesznek, kapja a közpénzeket, filmet forgat magáról, üzletel meg mindennel foglalkozik, meg is van az eredménye, jól leégett az olimpián az ájronlédi. Most már nem is lesz neki visszaút ennyi idősen ilyen leeresztés után, de megvan neki is a hely Orbánék sleppjében, pont mint Gyurtának.
2021. júl. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 hypno ***** válasza:
27%

#6


Nem vett el senkitől semmit.

Ha nem hiszed nézd meg a 2021-es úszó OB eredményeit, hogy ki úszott jobbat nála azokban a számokban amikben indult.

[link]

2021. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!