Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Csak nekem fura, hogy a kínai...

Csak nekem fura, hogy a kínai tornászlányok 12-nek néznek ki?

Figyelt kérdés
Már az elmúlt években is feltűnt és csak ebben a sporttágban a női indulóknál (férfiaknál nem). Most is ez volt a helyzet, de 2016-ban még durvább volt, akkor 10-nek néztek ki, most 12-13-nak holott 18-20-nak írják őket. Nektek is feltűnt? Elképzelhető, hogy csalnak a születési évekkel és ez mire jó?

2021. júl. 29. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Persze hogy csalnak. A dopping mellett az egyik nagy fegyverük a nemek és életkorok hamis feltüntetése, hiszen úgyse lehet őket visszaellenőrizni, olyanok mint egy klón hadsereg. Emellett tele vannak nyomva cuccal, az úszóknál is mondták hogy az egyik nagy kínai "bajnok" lilát hugyozott a futam után, biztos csak céklalé volt...

Én az egész nemez összes sportolóját tokkal vonóval kizárnám minden világversenyről, versengjenek egymással otthon, büdös csalók...

2021. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok senkit sem megsérteni, de úgymond kifejlett női testtel már nem nagyon lesz jó tornásznő senkiből sem. Ez mindig is így volt a szertornában.

Az ún. "tornásznők" sokszor 14-16 évesen voltak a topon.

2021. júl. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ahogy néztem a többieket, nem volt gyerektestük (csak a kínaiaknak), melle is volt mindegyiknek. Tehát nem kislányos formájuk volt. Nyilván nem is olyan nőies, de ez nem kislányos, hanem izmosak.
2021. júl. 29. 20:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnézel egy FELNÖTT európai meg kínai/ázsiai nöt, akkor ott is ugyanilyen nagy a különbség!
2021. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltak japán versenyzők is most és azok nem néztek ki 12-nem hanem annyinak amennyinek írták őket. Úgyhogy ezt most megcáfoltam. Kínai férfi tornászok már nem néznek ki 12-nek
2021. júl. 29. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!