Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogy lesz valakiből (olimpiai)...

Hogy lesz valakiből (olimpiai) bajnok?

Figyelt kérdés

Már általános iskolában felfigyelnek rá, hogy túl jó futásban, úszásban, gimnasztikában? És igazából csak a tesitanártól függ, hogy felfigyel-e rá, vagy sz@rik az egészre?

Ezeket a sportágakat még meg is értem. De hogy lesz valaki szuper vívó, cselgáncsozó, kajakos, stb?

Csak úgy poénból kipróbálták, és túl jók lettek benne? Vagy vajon hogy megy ez? 😃



2021. aug. 9. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Atalaban a szülők nyomtatják.


Pl. Csipes Tamara apja is kajakos volt, Kásás Tamás apja vízilabdás, stb. A szülők szorgalmazzák aztán ha a gyerek nem totális antitalentum és van hozza szorgalma akkor a célzott edzes hatására van esélyük olimpikonná válni.

2021. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Beiratják a gyereket a szülei az adott sportra, általában hamar kiderül, ha valaki kiemelkedő. Nekem volt vívó osztálytársam például. A kajak/kenu szinte tömegsport bizonyos helyeken, ott azért vagyunk ennyire jók.
2021. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De micsoda véletlen kell hozzá, ha beiratják mondjuk baseballra, vagy hullámlovaglásra és pont abban lesz hiperszuper.

És ha az ősök is bajnokok voltak, de a gyereknek nincs ahhoz a sporthoz kedve? Vajon ráeröltetik? 🤔

2021. aug. 9. 15:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor eröltetik, ilyenkor ha sikeres is lesz akkor hamarabb jöhet a kiégés stb. Viszont gyerekenék, főleg amikor elkezdenek serdülni nagyon sok a meginkás, nem akarják tovább csinálni. Ilyenkor, ha a szülők látják, hogy eddig élvezte és lehet is jövője szerintem egy kis nyomás nem árhat olyan sokat. Én pl visszagondolva örültem volna neki, ha nem hagyják, hogy ilyen hamar abbahagyjam
2021. aug. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a brit bmx-es leány pár éve még pincérnő volt
2021. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

5:

Na a közpénzben fürdőző magyar olimpikonok között nem sok ilyet fogsz találni, attól tartok 😆

2021. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos vidéki emberből sehogy. Itt ugyanis nincsenek clubok ahova eljárhatna edzeni.
2021. aug. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!