Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hamilton megnyerheti az idei...

Hamilton megnyerheti az idei vb-t?

Figyelt kérdés

Verstappen 14 ponttal vezet, de van 3 futam még, és Hamilton a motorcsere után nagyon erőre kapott.


Nem tudom, ez mennyire nekik fekvő pálya volt, és a továbbiak mennyire lesznek azok, vagy új motorral már végig ennyire erősek lesznek?


Érdemes nagyobb összegben fogadni, hogy megnyeri a vb-t?



2021. nov. 15. 11:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Meg mondjuk a csapat megítélésén is sokat rontana, ha ilyet bevállalna. Én szt mondom, hogy nem is szándékosan, de talán Perez esetleg többet fog vállalni egy esetleges előzésnél, mondván, hogy max kiesnek mindketten. Ezt el tudom képzelni, de a totál szándékossàgot, ha jobban belegondolok nem feltétlen.
2021. nov. 15. 21:55
 12/14 anonim ***** válasza:
Hamilton úgy nyerheti meg a F1 VB-t, ha a hátralevő három futamot megnyeri
2021. nov. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tizennégy pont, az a jelenlegi rendszerben semmi, még a harmadik helyért is több pont jár, szóval simán van esélye. Egyébként bár Verstappennek szurkolok, remélem, Hamilton kihúzza az utolsó futamig. Ránk fér már egy izgalmas szezonzáró.
2021. nov. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Ifjabb Piquet-n kívül nem volt még olyan ketteske, aki direkt karambolozott volna a csapattársa érdekében."

Valójában nem tudhatjuk, volt-e ilyen. A 2008-as szingapúri akció sem derült volna ki, ha egy évvel később, a szezon közepi kirúgását követően ifjabb Piquet nem dönt úgy, hogy kitálal. Pofátlan húzások pedig azóta is előfordultak (pl. 2012 utolsó előtti futamára Massának a saját csapata csinált direkt büntetést, hogy hátrasorolják, és ezzel Alonso eggyel előrébbről - és a pálya tiszta oldaláról - indulhasson)

2021. nov. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!