Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Tudnátok segíteni? Nagyon...

Tudnátok segíteni? Nagyon rákattantam Fekete László munkásságára, szeretném megnézi az összes versenyét, de nem mindet találom.

Figyelt kérdés
A wiki szerint 1988 és 2012 között Magyarország legerősebb embere volt. Sajnos ebből az időszakból egyetlen egy versenyt sem találok amit megnyert volna. Tudnátok linket küldeni az 1988 és 2012 közötti országos bajnokságokról amiket megnyert?

2021. dec. 3. 12:03
 1/5 anonim válasza:
72%
ellensúlyozd a fekete lászló megszállotságod fehér lászló munkásságával
2021. dec. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Látom sajnos te sem találtál olyan országos versenyeket amiket 1988-2012 között megnyert volna :(
2021. dec. 3. 14:44
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Leszervezek egy rekesz sört a helyi kocsmájában annak aki ilyen versenyt talál :D Na, de viccet félretéve László sosem nyert magyar bajnokságot, sosem volt hivatalosan az ország legerősebbje, ezért nem találod a versenyeket...
2021. dec. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Imádom Fekete Lacit 🥰 Biztos lehet könyvtárba ilyen archív dolgok utàn kutatni.
2021. dec. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4


Én már ott is néztem, sőt még beszéltem néhány sporttársával, és szövetségi vezetővel is, de 1988 és 2012 között semmilyen sportszövetségnél nem nyert országos bajnokságot. Sokak szerint ezt a titulust csak ő aggatta magára, és mivel abban az időben csak őt kapta fel a média, így az emberek el is hitték :/

2022. júl. 27. 13:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!