Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek is elhagyja a Red...

Sergio Sergio kérdése:

Szerintetek is elhagyja a Red Bullt Adrian Newey?

Figyelt kérdés
Egyik német lap szerint nyílt levélben közölte a Red bullal való szakítást a belső hatalmi harcok miatt, és többen látták Bolognában a repülőtéren. Verstappen és Red Bull szurkolóként remélem marad, de ha el is megy a Ferrari hatalmasat nyer vele mert kiváló és remek szakember
ápr. 25. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos valószínű, hogy ezúttal tényleg el fog menni a Horner ügy kapcsán kialakult helyzet miatt. Szerintem még az Aston Martin ajánlata lehet érdekes a számára. Nyilván a Ferrari nagyobb név, de bárhova is megy, az szinte biztos, hogy az a csapat bajnokesélyes lesz, ha megfelelő pilótákat tudnak az autóba ültetni.
ápr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 senior10 válasza:

nagyon írják a nagyobb médiák is, szóval valószínűleg tényleg koccolni fog. viszont van olyan forrás ahol azt írják, hogy neweynak 2025 végéig van szerződése, ami után ha csapatot akarna váltani kötelezően kell töltenie egy 1 éves "horgász szabadságot". szóval elvileg az új csapatánál 2027-ben állhatna csak munkába.

Egyébként szerintem a ferrari a legvalószínűbb, mert korábban nyilatkoztott már olyat, hogy szívesen dolgozna Hamliltonnal, egy másik nyilatkozatban pedig azt említette, hogy a ferrarinál is szívesen dolgozna. most meglépheti egy csapásra mind a kettőt.

ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Ferrarihoz fog menni. Megjárta már az összes kiemelkedő csapatot az elmúlt 30 évben, Williams, McLaren, Red Bull, és előbb vagy utóbb mindegyiknek képes volt bajnoki autót tervezni - egyedül a Ferrari hiányzik az életművéből.
ápr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!