Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ki fogja nyerni jövőre az F1-et?

Ki fogja nyerni jövőre az F1-et?

Figyelt kérdés

2021. dec. 12. 17:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
Mivel nagyon komoly változások jönnek a technikai szabályok terén, gyakorlatilag bárki járhat úgy, mint 2009-ben a Brawn, hogy sereghajtóból élcsapattá avanzsálnak.
2021. dec. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
96%
Senki ne gondolja azt, hogy a merci el fog tűnni, vagy gyenge lesz. Látom az Aston csoportban, hogy reménykednek, de a merci motoros csapatok nem lesznek gyorsabbak a mercedesnel. Motor ugyanúgy a mercie lesz a legerősebb, esetleg az autók különböznek majd, jó eséllyel megérkezik a ferrari, de ne gondoljuk azt hogy majd egy alpine, mclaren vagy aston fog a győzelemért harcolni. Redbullnal van némi remény a motorokkal, hogy jók lesznek, de én nem várok olyan hatalmas különbséget az idei évtől. Max annyit hogy a ferrari is 10mpn belül lesz a versenyek végén. Nem vagyok elvakult merci drukker, bár nekik drukkolok jövőre, mert közel áll hozzám a merci, csak Hamilton végett nem drukkoltam nekik, de akkor sem kell itt nagy csodákat várni. Merci nem függ senkitől, cserébe a csapatok fele tőlük függnek. Remélem izgalmas év lesz a következő is és remélem nem Hamilton lesz a világbajnok :D
2021. dec. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igazából mindegy, jövőre úgy sem lesz elég csak a motorerő. Ettől függetlenül én se hiszem, hogy elvesznek jövőre, de szorosabb, akár 4 csapatos VB-nek nagyon örülnék.
2021. dec. 13. 15:11
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

én bízom benne, hogy Russel harcban lesz a vb címért

remélem nem fogják úgy elnyomni, ahogy Bottast

én egy Sainz, Leclerc, Hamilton, Russel, Verstappen csatára számítok

aztán mi lesz ebből majd meglátjuk

2021. dec. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"épp azért, mert jövőre vadiúj autók érkeznek, lehetetlen megjósolni most a jövő évi győztest. Nekem mindegy amíg nem a merci."


Senkit nem szeretnék elkeseríteni, mert mindenki reménykedik itt a Merci kudarcában, de én több szakértőt meghallgattam a témában, és mind azt mondják, hogy a jövő évi szabályok is a Mercinek fognak kedvezni, mivel a versenyautós múltjukból kifolyólag, meg úgy a kostrukciójukból kiindulva nagy rutinjuk van az olyan tipusú aerodinamikai csomagú konstrukciókhoz, ami jövőre jön. A motor meg gyakorlatilag ugyanaz marad, ami a Mercedesnek szintén nagy előnye. A Red Bullnak viszont nehezebb lehet, mert a Honda kivonult, a megvásárolt motor pedig ki tudja milyen marad, vagy hogy tudják fejleszteni, hogy megbízható maradjon. Ez utóbbi csak az én megjegyzésem, de ne legyen igazam.


Abban viszont lehet reménykedni, hogy aerodinamikailag a Ferrari vagy a McLaren is végre visszatalálna egy olyan szintre, hogy legalább a nekik fekvő pályákon futamgyőzelemért tudjanak menni végre. Meg persze mindig van egy olyan csapat, aki meglepetést okoz egy szabályváltozás után, de most ne ilyenre gondoljon senki, hogy jövőre a Haas mindenkitől fél másodperccel jobb lesz körönként, és Mick Schumacher bajnok lesz, Mazepin meg második.

2021. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
4%

#14


Ne reménykedj. Mióta aláírt a Mercivel Russel nem győz nyalni Hamiltonnak. Gondolom Wolf már a szerződés előtt elmondta neki hol a helye.

2021. dec. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Stofi777 válasza:
73%
Szerintem Verstappen
2021. dec. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!