Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Jogosan zárták ki Sanyit?

Jogosan zárták ki Sanyit?

Figyelt kérdés
Nem nagyon vagyok benne a téli sportágakba, de nekem úgy tűnt a kínai is elég csúnyát lökött rajta, főleg a beérkezesnél. Kicsit gyanus, hogy a kínai nyer Kínában, úgy, hogy a döntőbe 3 kínai (színekben versenyzőt) is betuszkoltak. A vegyes váltó is érdekes volt..

2022. febr. 7. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha következetesek akartak volna lenni, akkor a kínai versenyzőt is ki kellett volna zárniuk, vagy egyikőjüket sem.
2022. febr. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Én aztán nem értek ehhez a sportághoz, de az, hogy mindkétszer Sanyit találták vétkesnek minimum megkérdőjelezhető.
2022. febr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
NEm , nem jogosan.. MIért nem? Azért mert kölcsönös ksiebb szabálytalanságok voltak az első és a második közt. 2, a mögöttük haladókat nem akadályozták. HAgyni keleltt volna úgy .. De hát tudjuk Kínában kínainak kell ynerni.
2022. febr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hypno ***** válasza:
100%

A kínai srác gyakorlatilag hanyatt rántotta Sanyit a befutónál. Ha mindkettőt kizárják, azt talán még el is fogadnám.


De hogy a szabadfogású bírkózást észre sem vették...

2022. febr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!