Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért kellett ilyen bunkó...

Miért kellett ilyen bunkó hangnemben rám parancsolnia az edzőteremben egy embernek? Jogosan érzem magamat sértettnek?

Figyelt kérdés

A szituáció a következő volt: A kézisúlyzós részlegnél történt,hogy odamentem a súlyért amivel dolgozni akartam(oldalemelést csinálni). Viszont a padon tárogatást végzett egy nő mellette pedig egy férfi volt. Még el sem emeltem a súlyt a helyéről,de már hallom,hogy valaki rámförmed parancsolgató stílusban,hogy: Ne gyere be elénk! Mások is edzenek a teremben!

Erre nyilván odébb mentem egy picit,ha annyira fontos neki az,hogy a gyakorlat közbe tudja magát nézegetni a tükörben. Gondolom az mindenki számára világos,hogy nem szánt szándékkal álltam úgy,hogy előttük legyek,hanem csak szimplán onnan vettem el a súlyt és gondoltam egy oldalemelésnél miért kellene elvinnem a súlyt a helyéről. Mondjuk azt hozzá kell tennem,hogy már láttam,hogy igen szúrta a szemét,hogy ott vagyok a teremben,pedig nem csináltam semmi olyat amivel megsértettem volna az edzőterem szabályzatát. Jogosan érezhetem magamat sértettnek,hogy ilyen stílusban rám parancsolt? (megmondom őszintén,hogy olyan érzésem volt,hogy igazából nem is zavarta,hogy előttük voltam,hanem csak szimplán belém akart kötni valamiért)


2018. nov. 2. 07:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez bunkóság volt. A mi termünkben ilyen nincs, az edző emberek nagyrésze zenét hallgat, én is csak azért szólok valakinek régi kondisként, ha nagyon ízületölő módon csinál rosszul egy gyakorlatot pl görnyedt háttal deadliftezik, és sose ilyen modorral.
2018. nov. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lazy Lover ***** válasza:
55%
Az volt de szhard le
2018. nov. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én erre annyit mondtam volna, hogy "aha, oké", majd mintha mi sem történt volna, szép nyugodtan elvettem volna a súlyt és mentem volna folytatni az edzésem.
2018. nov. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Én kevesebbért is ütök.
2018. nov. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Meg kellett volna fogni egy 30 kilós kézit, megmondani neki, hogy "kiesett a fogszabályzód hülyegyerek", aztán beletömni a szájába.
2018. nov. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Én is úgy érzem,hogy vissza kellett volna szólnom valamit,de láttam a tekintetén az illetőnek,hogy buta és agresszív,ezért inkább nem próbáltam meggyőzni észérvekkel mert szerintem nem lehetett volna rá hatni,legfeljebb verekedést kezdeményezett volna,mert simán kinéztem volna belőle,amibe meg nem akartam belekeveredni,mivel az egyikünknek sem jó és a terembe járóknak sem. Igazság szerint már kb 3 éve járok abba a terembe,de még soha nem történt velem hasonló,mindig kedves és segítőkész emberekkel volt dolgom ezelőtt.

2018. nov. 2. 10:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok az ilyen egybites alak a konditermek közelében. Örülhetsz, hogy 3 év alatt csak most futtotál ilyenbe bele...
2018. nov. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen egy tahóval találkoztál. Viszont azt javaslo máskor ne hagyd szo nélkül. Ha agresszív buta akkor se, mert a jellem fejlődésednek nem tesz jo ha hagyod hogy hogy beszologassanak plane ok nélkül. Az ilyenek általában szajhősök es úgy sem mernek verekedni. Csak normálisan szólj valamit ebben a helyzetben azt mondtam volna hogy “igen jól látod mások is edzenek, pl. én es nem hiszem hogy engedélyt kell kérni ha leakarok venni két súlyt, nem tudtam hogy nézitek magatokat a tükörbe.” Úgy se dög megutni mert tudja hogy veszi a kamera. Állj ki magadert máskor.
2018. nov. 3. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!