Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Carlos Sainz világbajnok alkat?

Carlos Sainz világbajnok alkat?

Figyelt kérdés
2022. márc. 16. 15:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

En hoztam fel Barichellot peldanak...lehet nem a legjobb pelda volt.


Sainznak meg van ideje bizonyitani, meg csak a szezon elejen jarunk, de ugy erzem Leclerc lesz a “dominansabb”.


RedBullnak szurkolok egyebkent, de szeretnem h szoros es izgalmas ev legyen.

2022. ápr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
40%

"Egyébként nem jól emlékszel, a nyílt csapatutasítás betiltása a 2002-es botrányok után történt."


Tehát 2001 A1 Ring: nem volt semmilyen elengedés és botrány belőle. Akkor biztos rosszul emlékszem és csak hallucináltam, hogy ott voltam a helyszínen, ha te ezt írod... Én se azt írtam, hogy ott egy rögtönítélő bíróság változtatott azonnali hatállyal a szabályokon, de ez volt a kiinduló pont. De köss bele ebbe is, forgasd ki nyugodtan a szavaimat!

2022. ápr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok beleszólni, de 2001-ben és 2002-ben is volt. 2001-ben a második hely volt a tét, 2002-ben a győzelem. Pont ezért kavart akkora port, mert egymás után ugyanott ugyanazt kétszer is megcsinálták.
2022. ápr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

"Tehát 2001 A1 Ring: nem volt semmilyen elengedés és botrány belőle. Akkor biztos rosszul emlékszem és csak hallucináltam, hogy ott voltam a helyszínen, ha te ezt írod... Én se azt írtam, hogy ott egy rögtönítélő bíróság változtatott azonnali hatállyal a szabályokon, de ez volt a kiinduló pont. De köss bele ebbe is, forgasd ki nyugodtan a szavaimat!"

SEHOL nem írtam olyat, hogy nem volt elengendés és botrány. (és még én forgatom ki mások szavait?) Az viszont tény, hogy NEM ekkor került a szabálykönyvbe a tiltás. A 2002-es osztrák nagydíjjal telt be a pohár, utána hozott létre az FIA egy munkacsoportot a probléma megvitatására és megoldására, majd az év vége felé megszületett a döntés, hogy következő évtől tiltva vannak a versenyeredményt befolyásoló csapatutasítások.

2022. ápr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
24%
Ma is "nagyon ügyes" volt Sanci...
2022. ápr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha így folytatja, tényleg Barrichellóval egy kategória.
2022. ápr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Igen az. Nyilván nincs a top pilóták között, de ha rangsorolni kellene:

1. Hamilton/Verstappen

3. Sainz/Leclerc/Norris

6. Russell/Piastri


Közülük egy jó autóval bárki bajnok lehetne, ha tipikus másodszámú csapattársuk lenne mint pl. Perez vagy Bottas.

2023. szept. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17-es vagyok.


Alonso-t elfelejtettem. Sokan lepontoznak, de Alonso-t csak a Sainz/Leclerc/Norris pároshoz tenném. Messze van Hamiltontól és Verstappentől is. Alonso-t nagyon túlértékelik azzal, hogy szinte sosem volt erős csapattársa, nem úgy mint pl. Hamiltonnak. Alonsonak összesen 4-szer volt erős csapattársa, abból háromszor kikapott. Trulli összesítve legyőzte, Hamilton mint újonc porig alázta a friss bajnokot, aki köré építették az autót, továbbá még Button is legyőzte őt 2015-ben. Egyedül Kimi volt az egyetlen erős csapattárs, akit letudott győzni, de azért tegyük hozzá 2014-ben Kiminek nagyon nem feküdt a Ferrari. Alonso összes többi évében olyan csapattársak ellen kellett küzdenie, mint Stroll, Marquez, legyengült Massa, Fisichella, Piquet, Vandoorne... Ilyen csapattársak ellen nem nehéz dominálni egy adott csapattárs mellett. Ocon középszerű, de az Alpine-os éveknél még ő is megszorongatta Alonso-t.

2023. szept. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!