Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A tornában miért lesz vörös a...

A tornában miért lesz vörös a versenyzők feje, amikor egy gyakorlatot végeznek?

Figyelt kérdés
Például a nyújtón amikor kézen állnak, akkor utána elkezd vörösödni a fejük, mintha gyengék lennének és nem bírnák vagy nem tudom, olyan erőlködésnek tűnik. Főleg kézenállós gyakorlatoknál látom amúgy ezt. Egy tornásznak nem szabadna sem izzadnia, sem pedig pirosodnia versenyeken szerintem, mert az gyengeséget mutat.

2022. jún. 30. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az izzadás és a vörösödés is a test természetes reakciója, semmi köze a gyengeséghez.

Egy világverseny pedig a csúcsteljesítményről, a határaid feszegetéséről szól, a lehető legjobb teljesítmény érdekében. Ha valaki orrlégzéssel, mosolyogva csinálja a gyakorlatát, az nem a legjobbját mutatja.

2022. jún. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez abszolút nem jelent gyengeséget, ez egy természetes testi funkció, hiszen mozgás közben az erek a fokozott véroxigénszállítás (ami ugyebár szükséges az izomhasználathoz) miatt kitágulnak, ezzel kipirosodott arcot generálva. Illetve nagyon sokban függ, hogy kinek milyen maga a bőrének a tónusa, van akin épp, hogy látszik a pirosság, van akin pedig sokkalta jobban.
2022. jún. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
LOL - rég nem olvastam ekkora m*rhaságot. Ajánlanám, hogy mélyedj el a biológia alapjaiban...
2022. jún. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen a fejébe folyik a vér.
2022. jún. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked meg írni nem lenne szabad, mert elpusztítottad pár agysejtem a hülyeségeddel.
2022. jún. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Látszik, hogy életedben nem mozogtál még érdemben, de a hülyeségeket azt nagy mellénnyel tudod okádni.
2022. jún. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!