Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az milyen, mikor valaki...

Az milyen, mikor valaki erőteljes izomzatú, látszik, hogy van rajta bőven (ha nem is Stallone vagy Vörös Zoltán), arányos a karja, lába, de "fedett" (vagy milyen) az izomzat, azaz bűnözik is mellette csokoládéval vagy süteményekkel? Magas testzsír %.

Figyelt kérdés

Van ilyen, hogy arányosan izmos, de mindenhol, karján és lábán is van egy adag fedettség? Tudtok ilyenekről fényképeket linkelni? Vagy megfelelő találatokat adó Google keresőszavakat?


Azért furcsa ez nekem, mert a legtöbb férfin ha megjelenik (kevesebb/több) zsír, az jóformán csak a hasára, seggére megy.



2021. márc. 20. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem megy a derekamra/combomra is (hasamra nem nagyon), bár erőteljes izomzatú vagyok, viszont a diéta/kardió sokat segít, folyamatban van, közel 15 kg-t fogytam öt hónap alatt. Szerintem a "buff muscle guys" vagy "muscle guys with high body fat" keresésre találsz ilyen srácokat/férfiakat. Amúgy sok erőemelő (powerlifter) ilyen...
2021. márc. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyenre gondolsz amúgy? [link]
2021. márc. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
"Bodybuilder offseason", "bodybuilder bulking season" vagy ilyesmire rákeresel, akkor találsz bőven. Tömegelésnél sokan relatív durván bezsírosodnak, nem ritka eset, csak azok a képek nem sokszor kerülnek fel közösségi médiákra.
2021. márc. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi az ötleteket, elindulok a keresésnél ilyen irányba!


Második: igen, valami ilyesmire gondoltam, mint az első fickó, vagy főleg a négy közül Konstantin.

2021. márc. 20. 21:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Király💪🏻👋🏻. Egyes voltam.
2021. márc. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tom Hardy a Bronsonban
2021. márc. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!