Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Gervyn Price darts játékost...

Gervyn Price darts játékost miért utálják ennyire a nézők?

Figyelt kérdés
2023. jan. 2. 00:32
 1/9 qkker1 ***** válasza:
100%
Mert egy bunkó.
2023. jan. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Ja
2023. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Röviden azért, mert (még kocsmasport mércével mérve is) sok sportszerűtlen dolgot művelt. Emiatt egyébként már egyszer meg is bűntették, ami a darts történetének eddigi legnagyobb mértékű bűntetése volt, de mégsem hagyott fel ezzel. Halkan megjegyzem, hogy Michael van Gerwen sem áll messze a sportszerűtlenség fogalmától.
2023. jan. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%

Bocs, bekérdezek!


""Michael van Gerwen sem áll messze a sportszerűtlenség""


Hogyhogy? Ő is kijabál már?


Price, ""sok sportszerűtlen dolgot""


Mit még mást is pl?

2023. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Van Gerwen: Egyrészt ezt a kiabálós dolgot kb. ő kezdte el, Price csak átvette tőle. Emellett sokszor direkt lassan veszi ki a nyilait a táblából, hogy törje a lendületet, úgy megy el a másik mellett, hogy picit hozzáérjen, illetve direkt olyan közelre beáll a dobó játékos mögé, hogy még a lehelletét is érezni lehessen. Hozzáteszem, az utolsó dologban a bírók is hibásak, hiszen tisztán látszik a tv képen a szabálytalanság, de mégsem szólnak le a speakernek, hogy figyelmeztesse. A dobófolyosó körül van egy eltérű színű terület, ahova nem szabad belépni az ellenfél dobása közben, van Gerwen pedig rendszeresen belül áll és ez a tv-n is sokszor látszik.

Price: Meccs után nem gratulál az ellenfélnek (ami amúgy a szabálykönyvbe bele van írva), undorítóan üvöltözik, kifigurázza az ellenfelét, hergeli a közönséget, néha már majdnem verekedett is. Sőt, egyszer majdnem fejbe dobta Peter Wright-ot meccs közben a nyilaival.

2023. jan. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Értem, köszi a magyarázatot nekem is,


Megnézek már egy prices, meccset!

2023. jan. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kisdinnye22 válasza:
100%
Csak tőszavakban: öntelt, beképzelt, bunkó, tahó, paraszt. Egyébként a játékával nincs gond mert nagyon tud de ezek a jelzők amiket írtam messze felülmúlják a sportszerűtlen verseny viselkedèst.ha ellenem tennè én fel is rugnám amúgy :)
2023. jan. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 Azt én is elismerem, hogy kiváló játékos (pláne nagy dolog ilyen rövid idő alatt elérni ezt), bár azt is hozzátenném, hogy a lelki hadviselése nélkül valószínüleg nem lenne ennyire kiemelkedő. Ezt úgy értem, hogy a színpadi viselkedése vagy megijeszti, vagy kiborítja az ellenfelét, ezek a dolgok pedig rontják a teljesítményt, vagyis Price malmára hajtják a vizet. Érdekes, azonnak ki is esett a vb-ről, mikor egy olyan játékossal találkozott, akire nem igazán hatnak ezek a viselkedési formák.

Igen, létezik a dartsban pszichológia hadviselés, de a legtöbb játékos sportszerűtlen viselkedés nélkül is tud nyerni, és ez az, ami miatt ennyire unszimpatikus Price viselkedése.

Emberként persze nem ismerem, lehet haverként tök jó arc.

2023. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most , meg este is meccs!
2023. jan. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!