Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Gerwyn Price-ról?

Mit gondoltok Gerwyn Price-ról?

Figyelt kérdés
Részleteket láttam az Anderson elleni döntőjéről, valóban nem valami sportszerű közvetlenül az ellenfél előtt állva ünnepeltetni magát valakinek, de ez egy meccs volt. De hogy most a Premier Leauge-ben a walesi helyszínen kívül mindenhol kifütyülik, az a közönség részéről nem fair szerintem. Kicsit unszimpatikus volt, hogy nem fogott kezet Wade-el, nem értettem, mi baja van. A mai Gurney-s dolgot meg nem ő kezdte, szerintem csak a közönségnek akarta megmutatni, hogy azért is bedobja, akármilyen hangosan fújolnak. Ezeket leszámítva szerintem egy jó játékos, lehet, hogy a stílusa nem tetszik sokaknak.

2019. máj. 9. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében egyet értek veled.


Először is az Anderson esetről annyit mondanék, hogy mindketten hibásak voltak. Anderson már a meccs előtt interjúkban is odaszólogatott Pricenak, illetve a meccsen ő volt az aki többször panaszkodni kezdett arra hogy zavarja Price, amikor semmi kirívót nem csinált. Ezek persze még nem annyira súlyos dolgok, de látni kell, hogy kettőn állt a vásár. Valóban azt a bizonyos határt először Price lépte át a túlzott ünnepléseivel, utána viszont Gary meglökte. Egyik sem elfogadható. Az is egy vicc, hogy 20 ezer fontra büntették ezért, ami kirívóan magas összeg, Anderson pedig megúszta egy figyelmeztetéssel.


Sajnos már az eset előtt is a legkevésbé kedvelt játékos volt Price, Anderson pedig közönségkedvenc, így az emberek döntő többségének az jött le hogy Price volt a bunkó gonosz és Gary az égvilágon semmit nem csinált. Ami egyszerűen nem igaz. Ebből is fakad az óriási utálat, meg hogy hónapok óta fütyülik, ami egyszerűen aránytalan. Anderson nem kapott ilyen fogadtatást, ahogy Wade sem a VB-n történt balhéja után ami simán felért azzal amit Price csinált.


A Wade elleni incidensnek látszólag semmi oka nem volt, itt egyértelműen Price a hibás. Semmit nem láttunk a felvételeken hogy mi történt volna, valószínűleg a közönség reakciói nagyban befolyásolták azt hogy ennyire kiakadt. Ez valahol érthető, de ebben Wadenek semmi része nem volt, és iszonyú sportszerűtlen nem kezet fogni az ellenfelével, akinek láthatóan fogalma sem volt róla hogy mit csinált rosszul.


A mostani balhé viszont egyértelműen Gurney hibája, aki nem is nyilatkozott a meccs után, azóta elnézést kért, szóval gyakorlatilag ezt ő is elismeri. Price a szokásos játékát játszotta, ami lehet hogy sokaknak unszimpatikus, de ettől egy ilyen kifejezetten agresszív reakciónak nincs helye a színpadon. (Még akkor sem, ha én kifejezetten élveztem a jelenetet.) És tegyük hozzá hogy Pricenak függőben van egy eltiltása, szóval könnyű most keménykedni vele úgy hogy nem tud nagyon mit reagálni. Az ilyeneket a meccs után a színfalak mögött kell intézni.


Összességében semleges vagyok Priceal kapcsolatban, nem tartozik a kedvenceim közé, de nem is utálom egyáltalán. Néha túlzottnak érzem az ünnepléseit, és tény hogy több balhéba keveredik mint egy átlagos játékos. Az viszont biztos hogy jelenleg vitathatatlanul top 5-ös játékos. Nagyon sokakat érdekel, jó nézni a játékát. Viszont azt látni kell hogy az óriási utálat ami felé van az túlzásba esik, sokan kettős mércével mérnek, és azokat akik Priceal szemben követnek el valakit, (Anderson, Gurney) felmentik, miközben ugyanezekért elítélik Priceot és hosszú eltiltásokat kívánnak neki.

2019. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nembirom
2021. dec. 28. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!