Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Kinek szurkoltok/szurkoltatok...

Kinek szurkoltok/szurkoltatok eddig az F1-ben és miért?

Figyelt kérdés

2003-2006 Montoya

2006-2010, 2019 Kubica

2020-tól Verstappen

Na és akit nem lehet nem szeretni Raikkönen

Szerintem ők azok akik stílusa és úgy mindenük más mint a többieké, és mindig tudtak/tudnak pluszt kihozni magukból.

És igen szerintem 2023 világbajnoka Verstappen


2023. márc. 27. 20:08
 1/7 A kérdező kommentje:

2003-2006 Montoya


2006-2010, 2019, 2021 Kubica


2020-tól Verstappen


Így helyes elírtam :)

2023. márc. 27. 20:10
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 2005 óta nézem, és azóta Alonsonak szurkolok.
2023. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

sokszor annak, akinek éppen esélye van legyőzni az aktuális főgonoszt (pl. Alonso Schumi ellenében, Verstappen Hamilton ellenében)

illetve azoknak, akik nem feltétlen a legjobb vagy leggyorsabb versenyzők, de más (pl. mentális) szempontból figyelemre méltó a teljesítményük. mint a Red Bull által kukázott fiatalok, akik a nulláról (vagy inkább mínusz ezerről) újra összerakták magukat, mint Gasly vagy Albon. vagy például a balesete előtti Massa, akit a ferraris szerződtetésekor Barrichellónál is gyengébb vízhordónak vártak, de rengeteget fejlődött és bajnokesélyessé nőtte ki magát

Kubicának is szurkoltam, vele kicsit már pusztán a kelet-európai, lengyel-magyar téma miatt is szimpatizál az ember, meg a tehetsége ellenére egyáltalán nem volt arrogáns

2023. márc. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
idén pedig ismét Alonsónak. pedig amúgy emberileg nem kedvelem, de hatalmas sportteljesítmény lenne, ha 42 évesen meg tudná szorongatni a Red Bullt. na meg az Astonnak is örülnék, mindig jóleső frissítés, amikor egy sokáig nem túl sikeres csapatnak elkezdenek beérni a babérok
2023. márc. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2001 óta nézem a F1-et.

Nem tudom pontos évszámokra lebontani.

Eleinte Schumachernek szurkoltam. Hogy verje el Häkkinent, később Montoyáékat. Aztán mivel olyan előnye volt a Ferrarinak, hogy évekig más (Alonsot leszámítva) labdába se rúgott, elkezdtem Barrichellonak szurkolni, hogy verje meg Schumachert. Ami egyszer-kétszer össze is jött, mikor engedték neki.

Aztán a Schumacher korszak után egy évig a Brawnoknak szurkoltam. Azon belül is inkább Barrichellonak, mint Buttonnak. Később a brazil már nem volt ütőképes csapatban, de mindig néztem hogy áll, mit csinál épp.

Később jött a Vettel-Redbull korszak. Ekkor ki nem állhattam a németet. Mindig a Ferrariknak szurkoltam.

Aztán jött a Mercedes korszak Hamiltonnal. Ekkor is a Ferrarikank szurkoltam. Érdekes módon ekkor már megkedveltem Vettelt is, mikor Ferraris lett. Sőt Räikkönent is. Pedig korábban nem kedveltem kimondottam.

Aztán jött a Verstappen korszak a Redbullal. A Ferrari meg úgy visszaesett, hogy esélyük nem volt. Ekkor kezdem megkedvelni Hamiltont. Az utóbbi pár évben neki szurkolok. Meg persze a Ferrariknak is, elsősorban Lökinek.

Alonso nekem korábban mindig semleges volt, vagy kissé kedveltem. Főleg nosztalgiából, mert ő egy olyan "nagy öreg", aki már nagyon rég a mezőnyben van. Kimondottan szimpatikus most lett, hogy 40 évesen túl is ennyire jól teljesít, nem nagyon koptak meg a reflexei, leiskolázza a 20 éveseket.

Aztán vannak az ilyen töltelékemberek, akikről sokszor áradoznak a kommentátorok, mint Ocon, Gasly, Hülkenberg és hasonlók. Akiktől nem vagyok elájulva. Ezek teljesen semlegesek számomra, nem sok vizet zavarnak a mezőny hátsóbb traktusaiban, szó szerit töltelékemberek.

Akiket kedvelek és a jövőben látok bennük potenciált, az Russell, Zhou és Norris.

Akit kimondottan utálok az a harcsaszájú Fersztáppi. Főleg azért, ahogy korábban agyatlan baromként versenyzett és mindenkit agresszívan megtorpedózott, csak hogy előrébb jusson, nem számított neki, ha ezzel ő is kiesik. Nem egyszer lökte ki a Ferrarikat, Mercedeseket. Az utóbbi években ebből a szempontból talán látszik a fejlődés. De az sem szimpatikus ahogy a háttérből tolják a szekerét. 98%-ban mindig olyan döntés születik a versenyirányítás felől, hogy neki kedvezzenek. Ez sokszor nagyon nem sportszerű.

2023. ápr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

96 óta nézem.

Ami a világbajnokokat illeti, Schumachernek, Raikkonennek, Buttonnak, Rosbergnek, Verstappennek.

A világbajnokok közül Hakkinen volt, akit amúgy kedveltem, mint ellenfelet, de nem szurkoltam neki.

Voltak elég sokan, akiket a pályafutásuk végére kedveltem meg, pl. Villeneuve, Alonso.

Kedveltem még (a teljesség igénye nélkül) pl. Bergert, Alesit, Wurzot, Ricchiardót, Barichellót, Irvinet, most Perezt, Bottast, Hulkenberget.

2023. ápr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

2002 óta nézem.

2002-2004 - Barrichello

2005-2009 - Raikkönen

2010-2012 - Webber/Button/Hamilton

2013-2017 - Button/Hamilton

2018-napjainkig - Hamilton

2023. ápr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!