Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Volt olyan, hogy a rivális...

Volt olyan, hogy a rivális csapatnak szurkoltatok?

Figyelt kérdés

Hallottam már olyant, hogy ha a Juvénak szurkolsz és mondjuk az Inter jól teljesít a Bajnokok ligájában, akkor nekik szurkolsz, hogy legyen egy olasz csapat, aki bejut a döntőbe vagy hasonló.

Ez tényleg előfordul? Mert olaszoknál hallottam, de spanyoloknál vagy angoloknál nem is tudnám elképzelni. Még azt is el tudom képzelni, hogy egy Bayernes szurkol a Dortmundnak, de azt, hogy a Realos szurkoljon a Barcasnak vagy fordítva, azt nem.



2021. máj. 6. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt. 96-ban a Fradinak a BL meccsein, pedig sosem szerettem a Fradit.
2021. máj. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon helyzetfüggő. A Bl-ben szorítottam a fradinak, hogy szép eredményt érjen el, de DVTK szurkolóként magyar bajnokin sose szurkolnék a zöldeknek. Még akkor se, ha a következő szezonban már nem egy bajnokságban fog játszani a két csapat.
2021. máj. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Futyimutyidanikahhh válasza:
100%
Érdekes de fradi szurkolóként az Újpest Sevillán egyértelmű hogy a magyaroknak billen a mérleg.
2021. máj. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En mindig
2021. máj. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Midac24 ***** válasza:
Én Szlovákián lakok és a DAC-nak szurkolok, de pl a 2019-es ELben a Slovannak szurkoltam.
2021. máj. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, nagyon érdekes jelenség ez.

Nálam még sosem fordult elő, hogy a rivális csapatnak szurkolni tudjak.

2021. máj. 12. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!