Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek érdemes társastánc...

Szerintetek érdemes társastánc magánórákat vennem?

Figyelt kérdés
El szeretnék kezdeni társastáncolni, viszont nyáron már sehol sincsenek tanfolyamok, így gondolkodtam, hogy magánórákat vennék. Valakinek van esetleg tapasztalata ezzel kapcsolatban, megéri? 10 évig táncoltam versenyszerűen akrobatikus rock and roll-t és most szeretnék váltani, lehetőleg versenyezni társastáncban, gondolom ebben is sokat segítene a magánóra mert így gyorsabban fejlődnék. (16 vagyok és nincs párom, egyedül mennék). Vélemény? Esetleg tud valaki tánciskolát ajánlani?

2023. jún. 15. 14:23
 1/2 anonim válasza:

Ha még nem próbáltad a társastáncokat, akkor "kezdő intenzív" és hasonló fantázianévvel szoktak lenni nyári kurzusok is, elsőre biztosan nem fogsz unatkozni, bár a tíz évnyi háttér akrobatikus rocky irányából az nagyon stabil alap :D


És keresheted közvetlenül az egyesületeket is: Goldance, Everydance -- róluk csak jókat tudok mondani, és a versenyzős csapatok edzései nem állnak le nyáron sem...

2023. jún. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sziaa! En versenytancoskent nagyon nagyon tudom ajanlani a maganorakat. Ott csak az informaciot kapod meg, szoval az ott hallottakat be kell epitened a testedbe. Ha van meg barmi kerdesed keress meg privatban!
2023. aug. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!