Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Milyen a kick-box?

Milyen a kick-box?

Figyelt kérdés
A kérdésem annyi hogy milyen egy kick-box edzés, maga a sport és hogy 17 évesen van-e értelme elkezdeni? Még annyi hogy kicsit több mint 1 éve kondizok.. bár ez az erőmön annyira nem látszik.

nov. 11. 17:32
 1/1 anonim válasza:
A sportot magát úgy kell elképzelni mint a boxot csak használhatod a lábadat is(nevéből adódóan).Ha jól tudom több verzióban/szabályrendszerben létezik ,de egy átlag edzés nyújtógyakorlatokból,sok-sok testmozgásból/bemelegítésből és a technikák gyakorlásából áll.Egyáltalán nem késő 17 évesen elkezdeni,én is akkor kezdtem újból nekivágni 0 kondival,és bár én még nem gondolkoztam azon, hogy versenyszerűen szeretném űzni de ahhoz képest egész jól megy,gyorsan belerázódik az ember.Ha érdekel mindenképpen ajánlom,hogy vágj bele,sokmindent nem veszthetsz vele.
nov. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!