Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » 14 éves vagyok és valamit...

14 éves vagyok és valamit sportolni szeretnék. Vagy már túlkoros vagyok ehhez?

Figyelt kérdés
Ha még belefér a koromba, hol lehet a 13.ker-ben röplabdázni?
2010. okt. 21. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miről beszélsz? Ritmikus sportgimnasztikában akarsz világbajnok lenni? Ha nem akkor meg semmihez nem vagy idős! Én 11 évesen kezdtem el kézilabdázni, 12 évesen kosarazni, 13 évesen floorballozni, 14 évesen atletizálni (rövid táv, gerely, diszkosz, stb.), 20 évesen shaolin kung-fu-zni, és 29 évesen lovagolni. Pár hónapja. Tehát semmivel nem vagy lemaradva! Mindig kellett valami sport, így ha az egyiket meguntam, kerestem másik lehetőséget. Sok sikert! 29/L
2010. okt. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30 felett kezdtem el BJJ-zni. egy éve se csinálom, de már versenyzek. Szerinted?
2010. okt. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
50%
az biztos, hogy nem leszel már olyan jó mint ha kis korod óta csinálnád
2010. okt. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kis korod óta csinálsz valamit az sem garancia, hogy jó lesz. 40 évesen is elkezdhetsz bármit (ami egészséged engedi) sportolni.
2010. okt. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!