Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi az oka hogy Carlos Sainztól...

Mi az oka hogy Carlos Sainztól megválik a Ferrari? Mi lesz így a jövőjével?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értem a csávó mit tudott volna még tenni, konkrétan az egész mezőnyben az egyetlen pilóta aki nem Red Bullos és futamot nyert tavaly. Ennél hova várhatott tőle többet a Ferrari? Mi az amivel még így is elégedetlenek voltak vele kapcsolatban?

Másik: mi lesz így vele? Ülés nélkül marad? Szerintem nem ezt érdemli, sokkal rosszabb versenyzők is vannak nála a mezőnyben, nem is egy.



febr. 3. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

A Ferrari mindig is Leclerc mellett tette le a voksát, így pedig, hogy Hamilton képbe került, nem volt kérdés, kinek kell mennie. Gondolom az sem segített a helyzeten, hogy egyre többet lehetett hallani, hogy 2026-tól átül az Audiba, ahol vezérpilóta lehet. Már csak az a kérdés, hogy 2025-ben mi lesz, de a logika azt diktálná, hogy 1 év Sauber.

Egyébként én is azt gondolom, hogy a mezőny talán legalulértékeltebb pilótája a spanyol. Audi ide vagy oda, én Toto helyébe biztos rápróbálnék, mert Russellnél szerintem sokkal stabilabb teljesítményre képes.

febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt különösebb vesztenivalójuk. Sainz egy jó versenyző, de abszolút pótolható - egy jónak számító csapat bármikor talál a helyére hasonló szintű pilótát, illetve bármikor gondolkodás nélkül lecseréli egy bajnokra.
febr. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amúgy nem Sainz van alulértékelve, hanem Leclerc van túlértékelve.
febr. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Russellnél nem stabilabb, pont hogy inkább eléggé hullámzó teljesítményt nyújt! Volt pár futam, amikor stabilan kapaszkodott az élmezőnybe, és lehagyhatatlanul támadt a győzelemért, de a legtöbb futamon inkább csak kisebb villantásai vannak, miközben elveszve sodródik az árral a 4.-10. hely között!


2025-re 5 opció van Sainz számára: Mercedes, Red Bull, Aston Martin, Sauber, vagy 1 év kihagyás. A többi csapatnál már vagy stabil, vagy borítékolható szerződések vannak a jövő évre, 2026-tól az Audinál viszont már a legfőbb esélyes, szóval annyira azért nem kell aggódni a jövője miatt, inkább csak 2025 a kérdéses év! ;)

Bár elméletben 5 esély, de reálisabban inkább csak 3, Red Bull és Aston Martin kevésbé: az Aston Martinnál való hosszabbításban Stroll helye “apuci” miatt biztos, Alonsoé pedig a teljesítménye miatt. A Red Bullnál pedig Perez helyére Ricciardo tuti, Ricciardo mostani helyére pedig nem titok, hogy Lawson kapna egész éves szerződést!


A Mercedesnél bár Sainz esetleges szerződtetése is napirenden van, de nem akarják elkapkodni a döntést, és rajta kívül még ketten is esélyesek a Merci ülésére: Vettel esetleges visszatérése, vagy Antonelli debütálása az F1-ben - bár előbbire sokkal kevesebb az esély, de azért megvan.

A Saubernél pedig se Bottasnak, se Zhounak nincs még érvényes szerződése jövőre, és ez Sainz számára kiváló opció lehet, hogy felkészüljön az Audi érkezésére.

febr. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
A Ferrari top versenyzők helyett hype cicákkal próbálkozik 2007 óta. Ebben semmi újdonság nincs.
febr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Persze, persze, lehet valakinek 1, 2, vagy 4 bajnoki címe, Schumacherhez képest mind csak hype cica lehet, hát persze.
febr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Raikönnenről mindenki tudta hogy egy rakás kaki, aztàn jött a kiégett Alonso aztán meg Leclerc aki egyáltalán nem jó, most meg a 40-es kiégett Hamilton. Egyszerűen nem tudnak igazán jó versenyzőket találni meg aki a toppon van pl Verstappen, esze ágában sincs oda szerződni.
febr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Alonso mint kiégett versenyző? Na persze! Igaz hogy a mezőny rangidős pilótája, de kora ellenére remek formában van: az Aston jó esetben a középmezőnyig fejlődött csak fel, mégis zsinórban többször ott állni a dobogón... a mezőny jónéhány fiatal tagja tanulhatna tőle, milyen beleadással kell versenyezni!
febr. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Alonso és Vettel életük formájában vezettek a Ferrarinál, ha ők nincsenek, a közelében se jártak volna a bajnoki esélyeknek.
febr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Jah Vettelt el is felejtettem. A másik felhàjpolt középszer.
febr. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!