Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ha igaz az, hogy tegnap a...

Ha igaz az, hogy tegnap a Mecsek rallyn egy olajfolton csúszott meg a kocsi, akkor hogy lehetséges az, hogy a nézők közül senki nem hívta fel illetékesek (esetleg a rendőrség) figyelmét erre a rettenetes veszélyre?

Figyelt kérdés

márc. 25. 09:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Mindegy, hogy miért csúszott meg, olyan helyen álltak a nézők, ahol tilos lett volna.

Nyilván előfordul versenyen, hogy autók kicsúsznak, pörögnek, balesetet szenvednek. Ezért vannak szabályok, hogy hova lehet állni és hova nem.

márc. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

A fő, hogy első sorból látták a kocsi kicsúszását.

KOmolyan nem értem az ilyen embereket.

Még a zebráknál is sokszor hátrább állok, nehogy egy rallyn vazz...

Azért béke poraikra!

márc. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
Valaki be tudná linkelni, mi történt pontosan? Köszi elöre is
márc. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
nekem se adja ki a google. linket!!
márc. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%

b+, te mecsek...


NYERGES!!!

Esztergom-Nyerges rallye néven lehet megtalálni

pl

[link]


A szervezők és az áldozatok egyformán hibásnak tűnnek

olajfolttól függetlenül ez egy padlógázas szakasz vége volt. Bármilyen okból történhetett volna itt hasonló kicsúszás. Nem szabadott volna ott lennie senkinek sem.

márc. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

M1 híradónál még találtam egy 3. felvételt, amin jobban látszik, hogy az autót megdobta valami, és mintha satuféket nyomna a pilóta

[link]

32 mp-től


Egy másik versenyző belső kamerés felvételén jobban átlátható a helyszín

[link]

2:50-nél van az adott szakasz.


Ami gumik vannak az úton, látszik másik videóban is, az úgy látszik nem lassító, tehát tényleg padlógázos szakasz volt ez a rész.


Amúgy érdemes nézni végig az utóbbi videót. Az emberek nagy része potenciális kicsúszási zónából nézi az autókat, életveszélyben!!!!

márc. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
sőt, ők be is írták, hogy bukkan és dobál. ezt csak most figyelem, hogy mondja a navigátor
márc. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%
vagy na, nem áll össze a kép, mert a blesetes videóban teljes lassító van ott, tehát féktávra készült a pilóta. Rossz helyet linkelhettem volna be a belső kamerás videóból? Nem ott volt? Vagy más kategória miatt ott nem mindig van lassító?
márc. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem vitatom, hogy az áldozatok tiltott helyen álltak, de nem kaptam választ a kérdésemre, hogy miért nem értesítette senki az illetékeseket az olajfoltról. Szerintem azért nem, mert nem is volt.

Szerintem, hogy az autó megdobódott arra vall, hogy defektet kapott.

márc. 25. 13:32
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Reggel ez volt a rádióban, Balázsékban. Megszólaltak nézők, elmondták, hogy akik ott álltak, azoknak többször is szóltak a szervezők, pályabírók (vagy mi a nevük?) hogy álljanak el onnan, de mindig visszaálltak. Nyilván nagyon szomorú, hogy meghaltak, de nem hinném, hogy a versenyzők hibája lenne, ha nem tartják be a nézők a szabályokat.

Egy navigátor elmondta, hogy évekre elvették az európai futamok szervezésének jogát Magyarországtól, pont az ilyen esetek miatt, mert a nézők nem tartják be a szabályokat.

márc. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!