Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi ez a nagy hype az internete...

Mi ez a nagy hype az interneten Yuki Tsunoda körül?

Figyelt kérdés

Egy ideje észrevettem, hogy valamiért brutálisan hype-olják Tsunodát, és nem csak a japánok, hanem úgy en bloc az internet népe. Az F1 hivatalos Youtube csatornájára is mikor kirakják a hétvégi összefoglaló/interjú videókat, minden második komment Tsunodát isteníti, de szó szerint minden második, hogy Yuki így Yuki úgy milyen ügyes megint milyen jól ment, mekkora teljesítmény.

Most hétvégén is, Sainz vakbélműtét után két héttel futamot nyert, de Tsunodát többen ajnározzák a kommentekben mint őt. Persze, szép hogy 7. lett, csak azt elfelejtik hogy kiesett előle Verstappen, Hamilton, Russell, Alonsót meg utólagos büntetéssel mögé sorolták, enélkül még pontot se szerzett volna. Összehasonlításképpen, a két Haasos pilóta is pontszerző lett, róluk egy kommentet nem láttam. Se Strollról, aki 6. lett, azaz Tsunoda előtt végzett.

Nem azt mondom hogy Tsunoda nem teljesít jól, Ricciardonál mindenképpen jobb, de akkor sem értem ezt a nagy felhajtást körülötte, és nem csak most, nem is csak idén, hanem amióta az F1-ben van, akárjól megy akár rosszul, minden hétvégén dicsőítik, és a kommentek fele kifejezetten vele foglalkozik, tök mindegy hogy alkotott-e valami érdekeset vagy sem. Ha nem hiszitek, vagy nem tudjátok miről beszélek, nézzétek meg itt a kommenteket: https://www.youtube.com/watch?v=p2hMX6F0VHo

Tekerjetek lentebb, van hogy 6 komment egymásután Yukis. Sok pilóta meg említve sincs.

Ennek mi az oka? Mi annyira special Tsunodában hogy ennyire isteníteni kell? Lawson is verte őt tavaly beugróként, kő újoncként.



márc. 28. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
A rövid választ kéred, vagy a kifejtőst?
márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem ez új, sosem tűnt túlértékeltnek Tsunoda, a többség mindig is egy nem túl jól teljesítő, ímmel-ámmal fejlődő, éretlen hozzáállású versenyzőnek tartotta, aki nagyrészt a Hondának köszönheti a helyét.

Azt tudom elképzelni, hogy az interneten úgy általában felül vannak reprezentálva azok az emberek, akik rajongással vannak minden felé, ami/aki Japánból származik.

márc. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt meg el kell ismerni, hogy a legutóbbi hétvégén valóban szép produkciót nyújtott. Oké, hogy Ricciardo ki van égve és lassan már bárki lenyomná, de most tényleg teljesen tönkreverte őt a japán, és mások ellen is szépen versenyzett. Arról meg nem ő tehet, hogy a kocsi annyira gyatra, hogy csakis mások kiesésével nyílik esély a pontszerzésre.
márc. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az ki?
márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Részben sok embernek az tetszik, hogy Japán, másoknak az, hogy pici, kisfiúcskás szamurájos, mindent bele stb.
márc. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
semmilyen extra hype nincs körülötte
márc. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!