Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért olyan szubjektív a...

Miért olyan szubjektív a profi boxbajnokság?

Figyelt kérdés

A csapatsportoknál EB-n, VB-n és kupákon találkoznak a legjobb csapatok, és elvileg bárki bárkivel összekerülhet, vagy csak a legjobbak egymással.

Van ahol kupák, tornák vannak, ahol szintén bárki bárkivel összecsaphat, vagy a legjobbak egymással.


Ezzel szemben a profi boxnál csak a klubtársakkal lehet küzdeni, és azokkal is csak akkor, ha a klubvezetés úgy gondolja, és ha egyszer bajnok lettem, akkor már "nincs tétje" a dolognak. (addig vagyok bajnok, amíg le nem mondok, vagy ki nem ütnek)

Ráadásul sehol sincs ilyen kevés mérkőzés. (évi 1-2)


2011. jan. 14. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:

nos, először is, nyisd ki az értelmező kéziszótárt, és nézd meg a "szubjektív" jó jelentését.


fociVB hányévente is van? 4?

2011. jan. 14. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Foci VB 4 évente van, mellette van 4 évente EB, évente Bajnokok Ligája (vagy mi a neve), nemzeti bajnokság, nemzeti kupa.

Teniszben van legalább féltucatnyi verseny számos mérkőzéssel.

Szegény Madár meg örülhet, ha évente egy embert megverhet. :( De ha nem ver meg senkit, akkor is ő a bajnok.

2011. jan. 14. 13:22
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom mit jelent a szubjektív szó. Pont ez az. Míg Teniszben a sorsolás alapján kap az ember egy csomó ellenfelet, addig Madár várhat arra, hogy kiválasszanak neki egyet vagy akarjon vele valaki verekedni, de nincs semmi kötelező mérkőzésszám.
2011. jan. 14. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!